in

Converse Gelinleri

Çevrenizde “ben düğünümde Converse giyeceğim” diyen kaç kişi var? Bizim ofisimizde şu an bir gelin adayımız var ve kendisine en uygun Converse ayakkabı modelini seçme aşamasında yardımcı olmak boynumuzun borcu.

Yeni neslin kalıplara sığmayan özgür ruhu sağolsun, bizi basmakalıp stillerden kurtararak özgürleştirdi. Artık “gelinliğin altına şu olmaz, damatlıkla bu gitmez” takıntılarını geride bıraktık ve canımız ne isterse onu giymeye başladık. Converse ayakkabılar ise rahatlığı ve her sezon sunduğu zengin renk seçeneğiyle gelinliklerin altında yepyeni bir imza haline geldi. Özellikle pembe Converse’leriyle poz veren gelin sayısına bakarsak bu durumun çığ gibi büyüdüğünü söylemek pek yanlış olmayacaktır.

Diyelim ki gelinliğin altına Converse giymeye karar verdiniz. Bu sefer sizi başka bir zorlu seçim bekliyor. Ne renk Converse? Converse dediğin ayakkabının kaç rengi var desen bizim ekipte doğru cevap veren çıkmaz. O zaman Converse giyen diğer gelinler hangi renkleri tercih etmiş diye bir bakalım dedik. En beğendiğimiz Converse gelinlerini seçerek zorlu düğün hazırlığı aşamasında da ekip olarak yanınızda olduğumuzu gösterelim istedik.

Mutluluklar IŞIK<3

NOT: Başlığın Converse Gelinleri olduğuna bakmayın damatlar da Converse giyebilirler:)

Neymiş Bu Giyilebilir Teknoloji ?!?

Yeniden Merhaba Dünya!