in

Daha Hafif Daha Hızlı; adidas F50 adizero XTRX SG

adidas F50 adizero XTRX SG Krampon… Profesyoneller sahada kendilerini göstermek için profesyonel ekipmana ihtiyaç duyar. Futbol sahasına çıktığınızda kazanmak için rakibinizden daha hızlı olmak, daha keskin manevralar yapmak ve topa hükmetmek zorundasınız.

İşte sizi sahada zirveye taşıyacak bir krampon…

Rakibiniz geçmek için ya da takım arkadaşınızın pasını gole çevirebilmek için en hızlı rakipten daha hızlı olmalısınız. Daha hızlı koşabilmeniz için ince ve hafif tasarlandı. Yalnızca 164 gr.

Rakibi çalımlayıp adam eksiltmek için keskin manevralar yapmalısınız. Bunun için sahaya iyi tutunan bir krampona ihtiyacınız var. X-TRAXION™ tabanı ve dişleriyle çim sahaya adeta yapışan adidas F50 adizero XTRX SG Krampon en kritik anlarda yere güvenle basmanızı sağlar, kaymayı ve top kaybı riskinizi azaltır.

Top tam göndermek istediğiniz yerde… İster arkadaşınıza pas verin, ister rakip kaleciyi avlamaya çalışın, topu tam istediğiniz noktaya gönderebilirseniz başarılı olma şansınız yükselir. Bunun için topa adeta hükmetmelisiniz. Tek katmandan oluşan ultra-ince adidas F50 adizero XTRX SG Krampon topu daha iyi hissetmenizi ve istediğiniz noktaya vurmanızı sağlar.

Özel vidasıyla adidas F50 adizero XTRX SG Krampon’un tabanındaki dişleri kendi oyun stilinize göre ayarlayabilirsiniz

Gövde rengiyle adidas F50 adizero XTRX SG Krampon agresif ve hızlı bir görünüme sahip

Nike Air Max III’ün 20. Yılını kutluyor

80’lerin Efsanesi Puma Easy Rider Yeniden Bizimle