in

Freeletics Antenman Programı, Freeletics Nedir

Modern dünyada spor yapmak için yeterli zamana sahip olunmaması, en önemli problemlerin başında geliyor.  Spor salonlarına gitmek için yeterli zamana sahip olmayanlar için çeşitli alternatifler sunuluyor. Bu alternatifler arasında en çok kullanılan yöntemlerin başını ise kişinin istediği zaman istediği yerde antrenman yapabilmesine olanak sağlayan mobil fitness uygulamaları çekiyor. Dünyanın en popüler mobil fitness uygulamalarından biri olan Freeletics, Türkçe seçeneği ile dikkat çekiyor.

Freeletics Nedir, Freeletics Antrenman Programı

Hedefinize Ulaşmanız Artık Daha Kolay

Cep telefonunuza yükleyebileceğiniz Freeletics antrenman programı ile yaşam tarzınıza uygun etkili ve motivasyon odaklı antrenmanlar yapabilirsiniz. Kişisel özelliklere göre yapılandırılan egzersiz programı, akıllı telefonlarda çalıştırılabiliyor. Her yaş ve her seviyeye uygun olarak tasarlanan antrenman programlarının en büyük artısı, kullanıcının her yerde ve istediği her an egzersiz yapabilmesine fırsat tanıması oluyor.

Kişinin fit bit vücut için koyduğu hedeflere ulaşmasını kolaylaştıran Freeletics antrenman programları, fiziksel ve zihinsel olarak kişisel potansiyelin keşfedilmesine yardımcı oluyor. Alman kökenli bir uygulama olan Freeletics, Türkçe seçeneği sayesinde çok daha geniş kitlelere ulaşabiliyor. Almanca, Fransızca, İngilizce, Portekizce, İtalyanca, İspanyolca ve Türkçe olmak üzere toplam yedi dil seçeneğine sahip olan uygulama, dünya çapında hızla yayılarak kişilerin daha fit ve daha sağlıklı bir vücuda sahip olabilmelerini destekliyor. Herkesin daha sağlıklı ve daha fit bir yaşama sahip olabileceğini kanıtlamak için hazırlanan program, kişilerin hedeflerine ulaşabilmek için atacakları ilk adımın en büyük destekçisi hâline geliyor.

Freeletics Programları

Kullanıcıların kişisel fitness hedeflerine başarıyla ulaşabilmelerini sağlayan uygulamanın Bodyweight seçeneği, vücut ağırlığı dışında herhangi bir egzersiz ekipmanı ya da cihaz gerektirmiyor. Sadece vücut ağırlığına dayalı olan bu antrenman programı, yüksek yoğunluklu interval antrenmanlar içeriyor. Kısa süreli, ancak oldukça etkili bir antrenman programı olan Bodyweigt uygulaması, özellikle zaman problemi olan ve kısa sürede yüksek kalori yakmak isteyenlerin beğenisini kazanıyor. Bodyweight antrenman setlerinin önemli bir diğer özelliği ise egzersiz için kullanılan alan oluyor. Sadece dört metrekarelik bir alanda neredeyse binden fazla antrenman seçeneği sunan program ile yağlardan kurtulabilir ve fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Ekipmansız bir uygulama olan bodyweight uygulaması ile kullanıcılar, spor salonlarında saatlerce vakit geçirmek yerine istedikleri zaman her ortamda etkin bir antrenman deneyimi yaşayabiliyor. Freeletics Coach programı ise daha kişisel antrenmanları içeriyor. Kullanıcının kişisel hedeflerine, ihtiyaçlarına ve deneyimlerine yönelik hazırlanan haftalık antrenman programları ile donatılan Coach uygulaması, hem profesyoneller hem de amatörler için farklı antrenman seçenekleri sunuyor. Kişiye özel fitness testi ile antrenman programlarını belirleyen uygulama, kapsamlı talimatlar içeren antrenman videoları ile kusursuz bir teknik sunuyor. Kullanıcılar, haftanın sonunda antrenman programı ile ilgili geri bildirimlerde bulunarak egzersiz programının daha etkili ve daha kişisel olmasını sağlıyor.

Freeletics Nedir, Freeletics Antrenman Programı

Kullanımı Kolay ve Keyifli

Dünyanın dört bir yanında yaşayan 11 milyon kullanıcıya sahip olan Freeletics uygulaması, kullanıcıların birbirleriyle iletişime geçerek motivasyonlarını yükseltmelerine ve gelişimlerini birbirleriyle paylaşarak ilham almalarına fırsat tanıyor. Her gün 12 bin yeni üyenin katıldığı uygulama, her geçen gün fitness ailesini büyütüyor ve kullanıcıların daha fit ve formda bir vücuda sahip olmalarına yardımcı oluyor. .App Store ve GooglePlay Store’da yer alan uygulama, akıllı telefonlara kolayca indirilerek herkes tarafından kullanılabiliyor. Uygulamada bulunan yönlendiriciler aracılığı ile kişinin kendisine en uygun antrenman programını seçmesine yardımcı olan Freeletics’te yer alan tüm egzersiz programları, spor bilimciler ve konusunda uzman atletler tarafından özel olarak tasarlanıyor. Uygulamada etkili bir ağırlık kaldırma programı Freeletics Gym; yeni ve motivasyonu yüksek bir koşu programı Freeletics Running ve yeni eklenen ve kişiye özel yeni bir beslenme programı sunan Freeletics Nutrition bulunuyor.

Freeletics antrenmanları sırasında ihtiyaç duyduğunuz spor giyim modellerini dilediğiniz zaman sepetinize ekleyebilir ve Barcin.com’un avantajlı alışveriş seçeneklerinden faydalanarak satın alabilirsiniz.

Avokadonun 12 Önemli Faydası

Avokadonun 12 Önemli Faydası

2018-19 Euroleague Sezonu Önemli Maçları

2018-19 Euroleague Sezonu Önemli Maçları