Menu
in

Heykellere Reebok Pump Giydirmece

Reebok Pump ayakkabıları hatırlayan var mı? Şu dilinde turuncu basketbol topuna basınca şişen basketbol ayakkabılarından bahsediyoruz. Yaşı yetenler mutlaka hatırlamıştır diye düşünüyoruz. Çünkü bundan 25 sene önce satışa çıkan Reebok Pump ayakkabılar zamanının en “havalı” spor ayakkabıları arasındaydı. Bu sene 25. yılını kutlayan Reebok Pump için yapılan kampanya ise bizim 2014’te en beğendiğimiz kampanya oldu dersek yalan olmaz.

25. yılının şerefine yeniden piyasaya sürülen Reebok Pump ayakkabılar ülkemizde satışa çıkmadığı için bizim yakından görme şansımız olmadı ancak kampanya için yapılan muhteşem web sitesi sayesinde 90’lara doğru bir zaman yolculuğuna çıktık. Reebok Fransa, gerilla marketing çalışmasıyla Paris’te turistik bölgelerde bulunan  tarihi figürlere Reebok Pump giydirdi. Böylece Cesar, Hannibal ve Montaigne gibi heykelleri ayaklarında spor ayakkabılarıyla görme şansını yakalayan binlerce kişi heyecan verici bir deneyim yaşamış oldu.

#PumpedSince etiketiyle sosyal medyada yayılan kampanya enteresan görselleriyle bize kadar ulaştı. Reebok’ın bu etkileyici kampanyasını ülkemizde görmek çok keyifli olurdu ancak fotoğrafları ve internet sitesiyle bile 2014’ün en iyi spor ayakkabı kampanyası olduğunu söylersek abartmış olmayız değil mi?

Exit mobile version