Menu
in

Hollywood Oyuncularının Spor Ayakkabı Tercihleri

Biz onları ödül törenlerinde kırmızı halıda salınırken şık ayakkabılarıyla görüyoruz. Fakat spor yapan veya günlük yaşamda rahat takılmayı tercih eden Hollywood yıldızları da yok değil. Üstelik bu halleriyle bile oldukça cool bir stile sahipler. Sanıyoruz bu şıklıkları doğru spor ayakkabı seçimiyle alakalı. İşte ünlü yıldızların tercih ettikleri spor ayakkabılar!

Hilary Duff

Hilary Duff, sıkça spor kıyafetleriyle basına yansıyan isimlerden. Spor yaparken genelde koşu ayakkabılarını kullanıyor. Koşu ayakkabı tercihi ise Nike Dual Fusion. Onun renklere olan düşkünlüğünün tam olarak karşılığı olan bu ayakkabıların tekrar tekrar spor yapma isteğini tetikliyor olabilir.

Jennifer Lawrence

Koşmayı ve yürüyüş yapmayı çok seven Jennifer Lawrence, formunu ve sağlığını bu şekilde koruyanlardan. Sporu sevdiği kadar, Nike Lunarglide serisini de seviyor olmalı. Onu sık sık bu ayakkabılarla görüyoruz.

Hugh Jackman

Yerinde duramayan, kıpır kıpır bir oyuncu olan Hugh Jackman, sadece spor yaparken değil günlük olarak da spor ayakkabı giymeyi çok seviyor. Spor ayakkabılarına şort ve sırt çantası da ekleyince, evden fırlayıp çıkmış haliyle bile çok şık ve dinamik bir hava vermeyi ihmal etmiyor.

Reese Witherspoon

Sarışınlığıyla ünlü olan Reese Witherspoon, renkli spor ayakkabıları seviyor gibi görünüyor. Bunun için tercihi Asics ayakkabılar oluyor.

Scarlett Johansson

Günlük hayatında olabildiğince sık tayt ve spor ayakkabı tercih eden Scarlett Johansson’ın da tercihi yürüyüş ayakkabıları. Hepimiz onu topuklu ayakkabılarıyla sevdik fakat spor ayakkabılarıyla da bu rahat görünümüne hayran olabiliriz.  

Christian Bale

Ve karşınızda bir diğer sportif isim Christian Bale! Onu farklı farklı spor ayakkabı model ve markalarıyla görsek de sanıyoruz onun takıntısı New Balance’lar. Spor yaparken ve casual tercihlerinde kıyafetine göre rengarenk New Balance ayakkabılar onunla bütünleşmiş.

Julianne Moore

5 kez Oscar’a aday gösterilmiş olan Julianne Moore, günlük yaşamında sürekli spor ayakkabı kullanıyor. Yani onun için spor ayakkabı giymek için spor yapmak gerekmiyor. Paltosu, paçalarını kıvırdığı jean pantolonu ve adidas Stan Smith ayakkabılarıyla dikkat çeken oyuncuyu sık sık spor ayakkabılarla görmek mümkün.

Gigi Hadid

Biz onu topuklularıyla biliyoruz ama Gigi Hadid de gömlek-jean-spor ayakkabı tercihi yapanlardan. Fakat onu çoğunlukla spor taytlarıyla da görmemiz mümkün. Hadid ayağına geçirdiği Nike Flyknit ayakkabılarıyla uzun yürüyüşler, alışverişler yapıyor. Bizce bu tarz ona çok yakışıyor.

Kristen Stewart

Alaca Karanlık ile geniş bir hayran kitlesi elde eden oyuncu Kristen Stewart, her zaman çok şık; galalarda giydiği topuklu ayakkabılar ve şık elbiselerle de ayağına geçirip caddeye çıktığı spor ayakkabılarla da… Vans Authentic Canvas modelini tercih eden Stewart için önce rahatlık!

Jessica Alba

Hemen hemen hepimizin yakından tanıdığı Jessica Alba da rahatlığı tercih edenlerden. Üzerine ceket giyse de jean pantolonu ve siyah Nike Air Max ayakkabılarından vazgeçmiyor. Bol bol spor yapan Alba’yı koşu ayakkabılarıyla da görmeniz mümkün.

Yorum Yazın

Exit mobile version