in

Hollywood’un Futbol Sevdalıları

Tom Hanks / Aston Villa

Oscarlı oyuncu Charlie Wilson’ın premiyerinde kırmızı halıya Borda-Mavili atkısıyla çıkacak kadar fanatik bir taraftar. 2001’den bu yana Villa’yı tuttuğunu söyleyen Hanks arada sırada Londra ekibini de ziyaret ediyor.  Hanks’in Villa taraftarı olmasının sebebi ise isimlerini sevmesiymiş. Bir de acıklı hikayeleri seviyormuş! Aston Villa küme düştüğünde göz yaşlarını tutamayan isimlerden biri de o.

Will Ferrell-Chelsea

Ünlü komedyen, Chelsea’nin 2012’deki ABD turunda Mavi-Beyazlı renklerle tanıştıktan sonra Chelsea tarafına geçmiş. Stamford Bridge’i ziyaret eden Ferrell, favori ismi Jose Mourinho kovulunca tepki de göstermişti. Ferrell futbol oynamayı da seviyor ve hayır işleri çimlere çıkmaya bayılıyor.

will-ferrell-chelsea

Daniel Craig

James Bond, Liverpool’a 30 dakika mesafedeki Chester’de büyümüş bir isim. Liverpool maçlarına zaman bulursa mutlaka gitmeye çalışıyor. Birçok kez takımı ziyaret ederken kaptan Steven Gerrard’la çektirdiğ, fotoğraf “Liverpool Gerrard’ın yerine Bond’la anlaştı” esprilerine neden olmuştu! Bu arada Manchester United’ın efsane eski menajeri Alex Ferguson’un Bond’a bir kez maç bileti yolladığı ama Craig’in kabul etmediği haberi çıkmıştı.

Liverpool-James-Bond

Elijah Wood

Yüzüklerin Efendisi serisinin Frodo’su 2005’ten bu yana West Ham taraftarı. Green Street Hooligans filmindeki ABD’den gelen futbol fukarası eleman hikayesi gerçek hayata uyarlanmış gibi. Filmde West Ham taraftarlarıyla yakınlaşan bir karakter olan Wood o günden bu yana karakterinin hakkını veriyor!

elijah-wood-west-ham

Gerard Butler

İskoç aktör, 300 Spartalı filmindeki rolüyle parlasa da onun için hayatının zirvesi bir film değil. Celtic taraftarı olarak büyüyen Butler 2011 yılında Glasgow’daki bir dostluk maçında Yeşil-Beyazlı formayı giyerek kendi adına Nirvana’ya ulaştı! 2005 yapımı Game of Our Lives‘da bir futbolcuyu oynayan Butler, Los Angeles-Glasgow uçağının müdavimlerinden çünkü statta izlemenin keyfini televizyondan alamıyormuş.

gerard-butler-celtic

Kendall Jenner/Gigi Hagid – PSG

Bu ikili oyuncu değil belki ama Hollywood kişisi oldukları kesin! İkili Paris Fashion Week kapsamında Parc des Princess’e gittikleri maçta ilgi odağı oldular. Aynı maçta büyük bir futbol tutkunu olan Rihanna da vardı ama Jenner ve Hagid coşkuyu tam anlamıyla yaşadılar.

Kırmızı Şeytanlar

Şarkıcı-oyuncu Justin Timberlake, badigardı nedeniyle United’ı tutuyor. Miley Cyrus bir Manchester konseri öncesi bütün gün formasıyla  dolaşmıştı. Lost dizisinin yıldızı Dominic Monaghan da fanatik bir United taraftarı.

manu

Koşucularda En Çok Görülen Sakatlıklar

Nike Air Max 2017’nin Öne Çıkan Özellikleri