in

Nike Air Max 2017’nin Öne Çıkan Özellikleri

Tam boy Max Air yastıklaması bulunan ayakkabı her zaman olduğu gibi her adımda yumuşak geçiş sağlayarak daha uzun koşmanızı hedefleyerek tasarlandı. Tabanda göreceğiniz oluklar ise adımlarınızın daha doğal olması amacıyla taban esnekliğini artırıyor.

nike-air-max-2017-04

Konforlu Max Air birimine Cushlon orta taban eşlik ediyor. Çarpma etkilerine karşı koruma sunan bu orta taban ekstra konfor sağlıyor. Ayakkabının içinden topuğuna dek uzanan kalıplı köpük ise ayağı sararak sabitler. Dış tabanda ise farklı zeminlerde üstün tutuş sağlayan Waffle taban teknolojisi kullanılmış. Bu taban yüksek tutuş sağlarken ayak hareketlerine de üstün uyum sağlayabiliyor.

nike-air-max-2017-03

Nike Air Max 2017’yi bir önceki modelden belirgin şekilde ayıran ise üst yüzeyi. Tek parça Flymesh üst yüzey. Ayakkabının görünümde fark yaratan üst yüzeyin yenilikçi tasarımı en çok ihtiyaç duyulan yerlerde destek ve havalandırma sunuyor. Bu arada Nike Air Max 2017’nin degrade renk geçişleri için bu yeni üst yüzeyle mükemmel bir uyum sağlıyor.

nike-air-max-2017-02

Kısacası efsane yenilenen detaylarıyla sahalara geri döndü! Şimdi en zoru favori renginizi seçmek olacak. Nike Air Max 2017 ile ilgili düşüncelerinizi yorumlarınızla bizimle paylaşmayı unutmayın!

nike-air-max-2017-05

Hollywood’un Futbol Sevdalıları

Glisemik İndeks Sporcular İçin Neden Önemlidir?