in

Instagram Fotoğraflarından adidas Ayakkabı Tasarlamaca

İşte yaşadığımız çağın en büyük nimetlerinden biri daha, artık ürünler bizim zevkimize göre şekillenebiliyor. Kısa süre önce başlayan bu süreç hızına yetişemediğimiz teknoloji sayesinde baş döndürücü bir hal almaya başladı. Bu alandaki en yeni haber adidas’tan geldi.

Instagram çılgınlığından ilham alan adidas Ağustos 2014’te yayınlayacağı aplikasyonunu duyurdu. “miadidas” ismindeki mobil uygulamayla fotoğraflarınız adidas ZX Flux modeli üzerinde yeniden hayat bulacak. Aplikasyon ile fotoğraflarınızla kişiselleştireceğiniz ayakkabının ön izlemesini yaparak son haline getirebilecek ve sonuçtan memnun kalırsanız sipariş verebileceksiniz. Kısacası renk ve desen seçenekleriniz sınırsız olacağından alacağınız sonuç hayal gücünüze ve fotoğraf portfolyonuzun genişliğine bağlı olarak değişecek. Son günlerin selfie çılgınlığını düşününce kendi resmini ayakkabıya bastıracakların sayısıyla ilgili tahminler biraz ürkütücü bile olsa kişiselleştirilmiş tasarımları takip etmek çok eğlenceli olacak gibi görünüyor.

Nisan ayında piyasaya çıkan ZX Flux Photo Print‘in ardından gelen bu haberle bizi çok daha yaratıcı günlerin beklediğini rahatça söyleyebiliriz. Ağustos’ta App Store’da ve Google Play Store’da yerini alacak miadidas uygulamasıyla tasarlanan ZX Flux ayakkabıların hangi bölgelerde satışa çıkacağı ve fiyatıyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Bakalım spor ayakkabı bağımlıları nasıl tasarımlarla karşımıza çıkacaklar?

Dünyanın En Çok Satılan 10 Futbol Forması

Nike 2014 Dünya Kupası Kramponları Maça Hazır!