in

İşte Spor Ayakkabı Giyme Sanatı

İşte spor ayakkabı kullanmak zor görünse de tarzınızı yansıtmak ve gün boyu rahat etmek için şahane bir seçenek olabilir. Eğer iş sırasında rahatlığınızdan taviz vermek istemiyorsanız, kombin önerilerimize göz gezdirin ve sizinle paylaşacağımız küçük tüyoları kaçırmayın.

sneaker-kombinleri-15

Eğer kombin yapma konusunda iddialı değilseniz, işe kolay kombinlenebilecek bir spor ayakkabı seçerek başlayın. Tek renkli minimalist spor ayakkabılar işinizi çok kolaylaştıracaktır. Çalışan pek çok insanın favorilerinden olan adidas Stan Smith, Converse, Puma Suede ve Lacoste modelleri ilk aklımıza gelenlerden.

sneaker-kombinleri-02

Beyaz ve siyah renkler hem klasik hem de hayat kurtarıcıdır. İşe giderken pek çok kombinde hayat kurtarıcı rol üstlenecek siyah ve beyaz ayakkabılar, gardrobunuzdan eksik olmasın. adidas Superstar, Reebok Classic Leather, Nike Air Force hem rahatlık hem de stil açısından incelenmesi gerekenler listesinde.

sneaker-kombinleri-03

İş sırasında pantolon-ceket kombini giymekten hoşlanıyorsanız spor ayakkabı kombini yapmanız sandığınız kadar zor değil. Seçimlerinizi daha modern modellerden yapıp pantolon paçalarını daha kısa kullanmayı değerlendirmeye almanızı önerebiliriz. Spor kesimler ve kısa paçalar sizi ister istemez spor ayakkabılara yönlendirecek. Bu arada takımınızı baskılı tişörtler ve kazaklarla kombinleyerek hayallardeki spor-şık kombine ulaşabilirsiniz.

sneaker-kombinleri-05

Eğer kendinize güveniyorsanız stilinizi yansıtmaktan ve iddialı olmaktan çekinmeyin.

24’ün Vedası: Kobe Bryant’ın Son Maçı

Aykut Kocaman ve Konyaspor’un Yükselişi