Menu
in

Jordan CP3.IV Ayakkabıyı Tanıttı

Jordan markası NBA’de New Orleans forması giyen Chris Paul için tasarladığı basketbol ayakkabısı CP3’ün dördüncü modeli olan CP3.IV’ü basına tanıttı.

New Orleans’taki basın toplantısına katılan gazeteciler,  yeni CP3.IV hakkında Chris Paul’den ve telekonferansla toplantıya katılan ayakkabının tasarımcısı Jason Mayden’den bilgi aldıktan sonra kendileri de deneme fırsatı buldu. Chris Paul’ün 2008 All-Star haftasonunda oynadığı maçlardan video gösterimi yapıldıktan sonra oyuncu kendisi de gazetecilere çeşitli ipuçları verdi.

NBA’in yıldızı için üretilen dördüncü jenerasyon performans ayakkabısı Jordan CP3.IV yer tutuşuyla, ayağı destekleyen yastıkarıyla ve hafifliğiyle ideal bir basketbol ayakkabısı. Hafif sentetik gövde deri ve ağ kısımların birleşiminden oluşuyor. Bu sayede CP3.IV hafifliğiyle oyuncuyu yormuyor, hava alan yapısıyla hava dolaşımını sağlıyor. Dikiş kullanılmadan bir araya getirilen gövde ayakkabının ağırlığını düşürürken ayağa da tam anlamıyla kilitleniyor. Phylon malzemeden üretilen kavrayıcı orta taban, ön kısmında yer alan Podulon® bölüm sayesinde daha da hafiflerken, tabanın artırılmış yer tutuşu sahada oyuncuya büyük avantaj sağlıyor.  Ayrıca topukta yer alan Zoom taban oyuncunun ayağına ekstra destek sağlıyor. Aşağıda farklı açılardan fotoğrafları görebilirsiniz.

Yorum Yazın

Exit mobile version