in

Kışın Tercih Edebileceğiniz 4 Spor Bot Modeli

Soğuk kış günlerinde ayaklarınızı rüzgardan ve yağmurdan korumak için ne yapıyorsunuz? Kış geldiğinde siz de herkes gibi botlarınıza sığınıyorsanız, bu kış satın alabileceğiniz sağlam ve dayanıklı spor bot modellerini sizin için incelediğimiz yazının devamında bulabilirsiniz. 

adidas Terrex Outdoor Bot Modelleri

Kadın, erkek ve çocuklar için farklı modelleri bulunan adidas Terrex serisi, her şeyden önce kış aylarının çetin şartları ile başa çıkmak için üretiliyor. Tamamı Gore-Tex su geçirmez astara sahip olan modellerin dış tabanları ise Continental kauçuktan imal ediliyor. Yağmurlu ve karlı havalarda rahatlıkla giyilebilen modeller, rüzgar ve suyun olumsuz etkisini ayaklarınızdan uzak tutuyor.

Kışın Tercih Edebileceğiniz 4 Spor Bot Modeli terrex

Trekking ve outdoor botu olarak tasarlanan modeller oldukça hafif. Bu yönü ile modeller, soğuk kış günlerinde işe ya da okula giderken giymek için oldukça konforlu ve rahat bulunuyor. TPU katmanlar ile desteklenen spor bot modelleri, taraklı ayakların bile rahat edebileceği tasarımlara sahip. Kalın kışlık çoraplarınızı kat kat giyip rahatlıkla dışarı çıkabileceğiniz Terrex serisi botlar, adidas markasına has Traxion dış taban sayesinde kaymanızı ve düşmenizi önlüyor.

Karizmatik ve Şık Nike Manoa Modelleri

Kış aylarının en gözde modellerinden biri olmaya aday olan Nike Manoa serisi, gerektiğinde takım elbiselerinizle kombinleyebileceğiniz kadar şık ve karizmatik. Siyah ve kahverengi alternatifleri bulunan botlar, kadın ve erkekler için farklı modellere sahip. Deri dış sayaları rüzgar geçirmeyen modeller, kalın dış tabanları ile dikkat çekiyor. Kauçuk dış tabanları iki katlı tasarlanan botların, en dışında ise özel taban desenleri bulunuyor.

Kışın Tercih Edebileceğiniz 4 Spor Bot Modeli manoa

Karlı ve yağmurlu günlerde yürürken kaymayı önlemek için tasarlanan desenler, sağlam zemin tutuşunu garanti ediyor. Geniş kalıplı tasarım içinde her tipte ayağın rahat etmesini sağlayacak şekilde planlanan modeller, EVA orta taban desteğine sahip. Bilek, burun ve topuk destekleri de bulunan botlar, bağcıklı kapanış detayları ile dikkat çekiyor.

Columbia Firecamp Enerjik Bot Modelleri

Columbia, outdoor ürünleri herkes tarafından bilinen ve takip edilen markalar arasında yer alıyor. Firecamp serisini tasarlarken outdoor spor aktivitelerini destekleyecek bir model üretmeyi amaçlayan markanın botları o kadar beğenildi ki, artık çok daha geniş bir kitleye hitap ediyor. Yağmur, çamur ve kar dinlemeden her gün giyebileceğiniz model soğuk, rüzgar ve suyun tüm olumsuz etkilerini önlüyor.

Kışın Tercih Edebileceğiniz 4 Spor Bot Modeli firecamp

Üç farklı Columbia teknolojisi kullanılarak üretilen botlar; Omni Tech, Techlite ve Omni Grip özellikleri ile öne çıkıyor. Omni Tech nefes alan, mikro gözenekleri olmasına rağmen su ve rüzgar geçirmeyen astar ve saya özelliklerini üreten teknolojiyi ifade ediyor. Techlite, orta tabanda yer alan hafif köpük desteklerini imal eden teknolojiyi temsil ediyor. Son olarak, Omni Grip ise arazi tipine göre tasarlanan farklı dış taban türlerini kapsıyor. Columbia Firecamp botlar, patika şartlarına uyumlu, son derece sağlam tutuşlu tabanları ile öne çıkıyor.

Çocuklar ve Gençler için Lumberjack Fuller Hi 

Lumberjack Fuller Hi modellerini, unisex özellikleri sayesinde hem kız hem de erkek çocukları giyebiliyor. 30 ile 35 numara arasında beden seçenekleri bulunan Fuller Hi serisi, su geçirmeyen özel saya ve astara sahip. Kalın dış taban dolgusu ve ikinci bir taban dolgusu ile desteklenen model, çocukların kaymasını ve düşmesini önleyen özel taban deseni ile dikkat çekiyor.

Kışın Tercih Edebileceğiniz 4 Spor Bot Modeli lumberjack

Bağcıklı bitişini, bilekten gelen cırt cırtlı kemer ile tamamlayan ayakkabı kolay giyilip çıkarılıyor. Orta taban, burun ve topuk kısmında ilave destekleri bulunan botlar, çocuklarınızın ayaklarının kış boyunca sıcak kalmasını garanti ediyor. 

Soğuk kış günlerinde sizin ve sevdiklerinizin ayaklarını sıcak tutacak spor bot modellerini Barcin.com’da hemen incelemeye başlayabilir, fırsatlar ve kampanyalardan yararlanarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Denemek İsteyeceğiniz Farklı Outdoor Sporları yazımız da ilginizi çekebilir.

Sağlıklı Yaşam İçin Egzersizin Önemi

Sağlıklı Yaşam İçin Egzersizin Önemi

Egzersiz Sonrası Kas Ağrısı Nedenleri ve Öneriler

Egzersiz Sonrası Kas Ağrısı Nedenleri ve Öneriler