in

Neden Barcin.com?

Barcin.com ‘u Tercih Etmeniz İçin 10 Neden

  1. Barcin.com; 1958 yılında kurulmuş ve bugün 28 mağazasıyla Türkiye’nin en büyük spor mağazası zincirinden biri olan Barçın Spor A.Ş tarafından desteklenmektedir.
  2. Barcin.com; Türkiye’deki tüm spor mağazaları ve e-ticaret siteleri içinde, size EN YENİ ÜRÜNLERİ ve EN FAZLA ÇEŞİDİ sunar.
  3. Barcin.com; tüm dünyada kabul görmüş bir güvenli alan servisi olan GlobalSign tarafından hazırlanan SSL Sunucu Sertifikası kullanmaktadır. Böylece Barcin.com’da GÜVENLİ ALIŞVERİŞ yapabilirsiniz.
  4. Barcin.com; Garanti Bankası – Bonus, Akbank – Axess, İş Bankası – Maximum, Yapı Kredi – Worldcard gibi kredi kartlarına 6 TAKSİT İMKANI sunarak, beğendiğiniz ürünleri satın alabilmeniz için size bir ödeme esnekliği sunar.
  5. Barcin.com; yapacağınız 2000 TL üzeri siparişlerde Türkiye’nin her yerine ÜCRETSİZ KARGO avantajı sunar.
  6. Barcin.com; müşterisinin eline ulaşan ürünü beğenmemesi veya siparişini verdiği ürünün bedeniyle ilgili bir problem yaşaması halinde, İADE İŞLEMLERİNDE ÜCRETSİZ KARGO avantajı sunar. İade prosedürü çok kolaydır, Barcin.com bu süreçteki tüm aşamaları müşterilerinin çıkarlarını düşünerek tasarlamıştır.
  7. Barcin.com; müşterisinin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutar. Profesyonel ve eğitimli müşteri hizmetleri departmanı müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en doğru ürünü seçmeleri konusunda destek verir. Siparişin her aşamasını yakından takip ederek, müşterilerin siparişlerine bir an önce ulaşmaları için çalışır ve müşteriler siparişleriyle ilgili her adımda bilgilendirilir.
  8. Barcin.com; müşterilerinin siparişlerini %100 DOĞA DOSTU ambalajlar kullanarak gönderir. Koli bandı ve benzeri ambalaj malzemeleri kullanmaz ve ambalajı 12 ay içinde tamamen doğaya karışır.
  9. Barcin.com; satın alınan tüm ürünleri faturalarıyla gönderir. Fatura, ürünlerin orijinalliğinin belgesi olduğu gibi, ürünle ilgili yaşanabilecek arızalarda ilgili marka için garanti belgesi niteliği taşır.
  10. Barcin.com; profesyonel prodüksiyon ve editöryel ekibi sayesinde piyasaya henüz yeni çıkan bir ürünü dahi, aynı gün detaylarıyla fotoğraflayarak, bu ürünü Barcin.com’da  listeler. Böylece Türkiye’de EN YENİ ürünleri ilk olarak görebileceğiniz adres her zaman Barcin.com‘dur.

Spor Ayakkabı: Geleceğe Yatırım

FIBA DÜNYA ŞAMPİYONASI TÜRKİYE’DE