in ,

Neymar Jr’a Altın Nike Hypervenom

Dünya Kupası’nın en çok konuşulan yıldızlarından Neymar Jr. için yepyeni bir Nike Hypervenom krampon tasarlandı. Turnuvanın devamında Neymar Jr’ın ayaklarında altın rengi bir Nike Hypervenom göreceğiz. Kramponun hikayesi ise Neymar Jr’ın çocukluğuna dayanıyor. 12 yaşında futbol tutkusuyla Brezilya sokaklarında top koşturan Neymar Jr, kramponlarını sprey boyayla altın rengine boyarmış. Neymar Jr’ın gözü altın rengi kramponlara takılsa da hayallerini süsleyen kramponu bir türlü bulamayan futbolcunun imdadına Nike yetişti ve  bu tutku yıllar sonra gerçeğe dönüştü.

Altın renkli Nike Hypervenom kramponun göz alıcı olduğu kesin, peki özellikleri neler?

Nike Hypervenom içgüdüleriyle hareket eden hızlı oyuncular için tasarlandı. Seri hareketlere hızlı cevap veren krampon, Dünya Kupası boyunca gözünüze çarpmış olmalı. NIKESKIN üst yüzeyiyle ayağı tamamen kavrayarak tüm hareketlerde oyuncuyu destekliyor. Küçük ihtimalleri bile büyük şanslara dönüştürmek için tasarlanan üst yüzeyi sayesinde topa en yakın dokunuş gerçek oluyor. Oyuncunun sahada rahat etmesini sağlayarak performansını yükseltmeye odaklanan krampon, Nike’ın bu sezon en beğenilen ve en çok satılan kramponları arasında.

Neymar Jr. için özel olarak tasarlanan altın renkli Nike Gold Hypervenom şimdi stoklarımızda. Satın almak için linke tıklamanız yeter!

adidas “Battle Pack” Dünya Kupası Koleksiyonu

Kevin Durant’ın Yeni Harikası KD7 Karşınızda!