Menu
in ,

Neymar Jr’ın Yeni Kramponu: Ousadia Alegria Hypervenom Phantom 2

Neymar Jr’dan ilham alınarak tasarlanan yeni  Ousadia Alegria Koleksiyonu görücüye çıktı. Koleksiyonun çok çarpıcı grafik desenleri ise Bruno Big olarak tanınan Brezilyalı tasarımcı Bruno Carneiro Mosciaro tarafından tasarlandı.

Bruno Big tasarım aşamasında Neymar Jr.’ın hayata bakış açısından ve sahadaki oyun tarzından ilham aldı. Cesur oyunu ve neşeli kişiliğiyle tanınan oyuncunun bu özellikleri sadece Bruno Big’e ilham vermekle kalmayıp koleksiyona da ismini verdi. Koleksiyona ismini veren Ousadia ve Alegria kelimelerinin anlamı sırasıyla cesaret ve neşe demek. Ousadia Alegria Hypervenom Phantom 2’nin muhteşem desenlerinin hikayesini öğrendiğimize göre, şimdi kramponun özelliklerine yakından bakabiliriz.

Bileği çorap gibi saran dikişsiz Dynamic Fit özelliği Flywire kordonlarla birleşerek ayağı sabitleyerek destekliyor. Kramponun üst yüzeyinde karşımıza çıkan dokulu NikeSkin teknolojisi topla temaslarınızı güçlendiriyor. Nike AAC özelliği sayesinde hem ıslak hem de kuru havalarda istikrarlı kontrol sağlanıyor.

Hypervenom Phantom 2’nin alt tabanında hızlı tepki veren ve destek sağlayan PEBAX naylon tabaka kullanılıyor. Çevik hareketler için tasarlanan ayrık ayak parmağı plakasıysa hızlı tepki vermenizi sağlıyor.

Nike Hypervenom Phantom II Neymar Jr FG kramponu incelemek için hemen tıklayın>>

Yorum Yazın

Exit mobile version