in

Nike Air Max 2016 İle İlk Tanışma

Nike’ın yaşayan efsanesi her sene merakla beklenen modeliyle stoklarımıza girdi. Nike Air Max 2016, ilk bakışta yine havalarda uçuracağını gösteriyor. Peki ayakkabının yenilenen özelliklerine yakından bakalım mı?

Air Max 2016, serinin daha önceki modellerinde olduğu gibi konforlu yastıklamasıyla öne çıkıyor. Ayakkabıya ismini veren Max Air ünitesi özel boru tasarımı sayesinde daha fazla hava alırken, her adımda ekstra esneklik sağlıyor. Esnekliği artırılan taban, her adımda pürüzsüz geçiş sağlıyor.

Air Max 2016’nın üst yüzeyinde hava alabilen engineered mesh karşımıza çıkıyor. Kusursuz şekilde hava alarak ayağın terlemesini engelleyen üst yüzey, ayağı çorap gibi sararak orta ayağı destekliyor.

Air Max 2016’nın tasarımında en çok dikkat çeken detayların başında yapısı değişen Flywire kablolar geliyor. Bağcıklarla entegre olan ve daha önceki Air Max’lerden daha uzun kullanılan Flywire kablolar, ayak kemerini esnek yapısıyla destekleyecek şekilde tasarlandı.

nike-air-max-2016

Tutuşu artıran Waffle dış taban farklı zeminlerde tutuşu artırıyor. Ayakkabının reflektif detaylarıysa karanlıkta görünürlüğü artırıyor.

Air Max 2016 her zaman olduğu gibi konforlu adımlar için tasarlanmış. Eğer havalarda uçmaya hazırsanız Nike Air Max 2016 ile hemen tanışmalısınız.

Air Max 2016’yı satın almak için tıklayın>

Facebook’un Kurucusu 2016’da 365Mil Koşacak

2015’in En İyi Antrenman Şarkıları