in

Nike Air Pegasus+ 27; fazla söze gerek yok

Nike Air Pegasus konforuyla daha önce tanışmış olanlar için “Pegasus+ 27’de daha fazlasını bulacaksınız” dememiz yeterli.

Rahatlığıyla ünlü Pegasus modelinden ilham alan Pegasus+ 27’nin ön kısmının esnekliği daha da artırıldı. İç astarı yumuşakça ayağınızı kavrarken Cushlon tabanı da mükemmel yastıklamasıyla her adımda destek vererek yürüyüşü keyifli bir deneyime çevirir.

Nike Zoom Vomero teknolojisinden ilham alan iç tasarımı sayesinde ayağınız, Pegasus+ 27 ile birebir uyum sağlar. Pegasus+ 27’nin astarı, giydiğinizde ayağınızın şeklini alarak sıkıca kavrar. File şeklindeki materyali ve özel dikişi de rahatlık hissini artıran unsurlardan sadece birkaçı.

Nike+ teknolojisini de destekleyen Nike Air Pegasus+ 27 ile sporu tam bir eğlenceye çevirebilirsiniz. Geniş parçalara ayrılmış tabanı koşarken veya yürürken attığınız her adımda yerden ayağınıza geri gelen şok etkisini emerek koşunuzu yumuşatır. Böylece spor sonrası oluşan bacak ağrılarının önüne geçmiş olursunuz. Ayak tabanını yay şeklinde destekleyen yapısı ile yere daha stabil basmanızı ve daha doğal yürüyüş sağlayan Pegasus+ 27 tam anlamıyla teknoloji harikası.

 

Iverson Reebok ZigSlash ile sahada

Efsane Formalar: Juventus Formaları