Menu
in

Nike Air Zoom Pegasus 33 İle Koşuya Var Mısın?

Nike’ın en sevilen koşu ayakkabılarından biri olan Air Pegasus, en yeni ve en hızlı modelini beğeninize sunmuş durumda. Çıktığı günden beri evrimini sürdüren ayakkabı, Nike’ın en iyi performans ayakkabılarından biri olarak Nike mirasının önemli temsilcileri arasında. Mo Farah ve Melissa Bishop gibi iki yıldız atletin de tercihlerinden olan Nike Air Zoom Pegasus 33’ün öne çıkan özelliklerine yakından bakalım.

İki kat fazla Zoom Air birimiyle karşımıza çıkan Pegasus 33’ün topuk ve ayak tarağına yerleştirilen Zoom Air,  hızlı tepki veren bir yastıklama sağlıyor. Geçirgenlik özelliğini takıntı haline getirdiklerini belirten Nike tasarım ekibi, ayakkabıyı uzun süreli koşular için mükemmel hale getirmek için çok çalışmış. Yumuşak Cushlon orta taban ve kauçuk dış tabanla birleşen Zoom Air birimleri, basıncı emen yumuşak bir koşu deneyimi için hareket özgürlüğü sağlıyor.

Nike Air Zoom Pegasus 33’ün dış tabanındaki kanallar, adımları yumuşatmaya yardımcı olarak doğal hareket alanı yaratır. Kauçuk dış tabandaki waffle pistonlar ise farklı zeminlerde tutuşu artıran bir yapıdadır. Ayakkabının nefes alabilen özel tasarım file üst yüzeyi, hareket kabiliyetini kısıtlamadan ayakları en iyi şekilde kavrar. Daha önceki modellerden farklı şekilde yerleştirilen Flywire kordonlarsa ayağınızı sıkıca sararken adımlarınızda ekstra rahatlık sağlar.

Günlük koşulardan yarışlara kadar tercih edebileceğiniz Nike Air Zoom Pegasus 33 çok yakında mağazalarımızda ve Barcin.com adresinde satışta olacak. Çok yönlü, hızlı ve rahat bir koşu ayakkabısı arıyorsanız Pegasus 33’ü denemeyi sakın ihmal etmeyin.

Yorum Yazın

Exit mobile version