in

Okul Alışverişi İçin Öneriler ve Okula Dönüş

Çocuklu aileler için yılın en önemli zamanı, sonbahar aylarında başlıyor. Okula dönüş sezonunun başladığı eylül ayında çocukların okul gereksinimlerinin karşılanması, okula motive bir şekilde başlamaları ve keyifli bir eğitim yılı için önem taşıyor. Eskiyen çantaların değiştirilmesi ve yenilenen spor ayakkabıların yanında çeşitli kırtasiye ürünlerinin satın alınması da çocukların okul alışverişi için olmazsa olmazlar arasında bulunuyor. Çocukların favori takımlarının formalarına sahip olmaları ise onlarda büyük bir heyecan ve sevinç yaratıyor.

Okul Çantaları

okula dönüş okul alışverişi
Okul çantaları, alışveriş listesinin en önemli kalemlerinden birini oluşturuyor. Fonksiyonel özelliklere sahip ve ergonomik kullanımı olan çantalar, çocukların okula giderken rahat etmelerini sağlıyor. Nike Elemental Backpack okul çantası, öğrencilerin hem seyahatte hem okulda hem de sporda kullanabilecekleri özelliklere sahip bulunuyor. Ayarlanabilir ve dolgulu omuz askıları, vücutla bütünlük oluşturarak ergonomik bir taşıma deneyimi sunuyor. Fermuarlı ön bölme ve yan cepler, küçük eşyalar ve kırtasiye ürünleri için ideal saklama alanları oluşturuyor. Nike Heritage Backpack modeli ise yoğun polyester dokuması ile eşit destek sağlıyor. Dahili iç kılıfa sahip olan çanta, dizüstü bilgisayar için de ideal bir alan sağlıyor. Fermuarlı ön cepler; su, kalem kutusu, kulaklık ve anahtarlık gibi eşyaların rahatça taşınmasına imkan tanıyor. Çantanın omuz askısı ve arka kısmı, yastıklama özellikleri çantayı rahatça taşımanıza ciddi anlamda yardımcı oluyor.

Spor Ayakkabılar

okula dönüş okul alışverişi

Doğru ayakkabı seçimi, çocukların gün boyunca okulda keyifli vakit geçirmeleri için önemli unsurlar arasında yer alıyor. Ayağa tam oturan ve ayak şeklini alan spor ayakkabılarla birlikte öğrenciler, hareket özgürlüğü kazanıyor; olası kas ve eklem rahatsızlıklarından korunmuş oluyor. Nike Court Borough Low spor ayakkabı modeli, basketbol sporundan ilham alan bir tasarıma sahip bulunuyor. Destekleyici yapısı ve alçak profil tabanı ile konfor vadeden ürün, dayanıklı sentetik deri üst yüzeyi sayesinde uzun süreli kullanım olanağı sunuyor. Günlük giyime de uygun olan model, dayanıklı kauçuk dış tabanı ile maksimum zemin kavraması sağlıyor ve hareket kabiliyetini artırıyor. Nike Md Runner 2 ise günlük kullanımda ayak sağlığına önemli katkılar sunuyor. Tabanın hava sirkülasyonu sağlayan yapısı, ayakların her daim serin kalmasına yardımcı oluyor. Bu sayede ter ve koku probleminin de önüne geçiliyor. Hafif yapılı model, ayakların doğal şekilde hareket etmesini destekliyor. Dayanıklı malzemelerden oluşan dış yüzey, ayakkabının uzun süreli kullanımını mümkün hâle getiriyor.

Formalar

okula dönüş okul alışverişi

Çocukların okul alışverişi için olmazsa olmazlar listesinde formalar da bulunuyor. Tuttukları takımın formalarına sahip olan çocuklar, kendilerini favori renkleriyle ifade etme şansı yakalıyor. Okulda spor yaparken giyilebilen seçenekler arasında adidas tarafından tasarlanan üç büyüklerin iç saha ve dış saha formaları da yer alıyor. Bunun yanında dünyaca ünlü futbol kulüpleri olan Real Madrid, Manchester United ve Juventus gibi takımların formaları da çocukların ilgisini çeken alternatifler arasında bulunuyor. 2018-2019 sezonuna ait olan yepyeni ürünler, günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabiliyor. 4-14 yaş arasındaki çocuklara uygun olarak tasarlanan forma çeşitleri, “Climacool” teknolojisi ile terleme gibi sorunların önüne geçiyor. Unisex olan formaların polyester ipliklerden özel olarak dokunan kumaşları, vücutta oluşan teri kolayca emiyor ve sıvı, kumaş alanına yayılarak dışarı atılıyor. Bu sayede ter buharlaşıyor; kumaş ise kuru kalıyor. Yazın vücudu serin tutan formalar, soğuk havalarda ise vücut ısısını koruyor.

Barcin.com‘da çocuklarınızın okula dönüş alışverişi için ihtiyacı olan okul çantası, spor ayakkabı, forma gibi pek çok ürünü kolaylıkla bulabilir, güvenli alışveriş imkanı ile beğendiğiniz modelleri hemen satın alabilirsiniz.

masa tenisi nasıl oynanır

Masa Tenisi Nasıl Oynanır ve Kuralları Nelerdir?

yogaya başlangıç ve yoga güneşi selamlama

Yogaya Başlangıç ve Güneşi Selamlama