Menu
in

Reebok ZigTech; Ayağınızdaki Enerji Santrali

Reebok yeni ZigTech teknolojisi ile yürürken ve koşarken harcadığınız enerjinin bir kısmını toplayıp sizin hareketinize destek için harcıyor.

Reebok’ın ZigTech ayakkabılar zigzaglı tabanları ile benzerlerinden hemen ayrılıyor. Görünüşü ile hemen kalbinizi çalan bu ayakkabının tek özelliği ise güzelliği değil. Her adımınızda ayakkabının topuğuna yaptığınız basınç ile ortaya çıkan enerji, bu zigzaglı taban sayesinden en arkadan en öne kadar tüm tabana dalga dalga yayılır. Özel ZigTech taban, bu enerjiyle sizi ileriye iterek hareketinizi destekler. Böylece koşarken ya da yürürken daha az enerji harcayarak daha uzun mesafe kat edebilirsiniz.

Hem  enerjinizin daha verimli kullanılması hem de yastıklama özelliğiyle ZigTech özelliği olan Reebok ayakkabılar bacaklarınızda, özellikle baldırlarınızda ve diz arkasında oluşan ağrıları minimuma indirir.

Geçtiğimiz Şubat ayında tanıtımı Thiery Henry ve Lewis Hamilton tarafından Barcelona’da yapılan bu muhteşem teknoloji bundan sonra Türk sporseverlerin de ayağında olacak.

Yorum Yazın

Exit mobile version