in

Run İstanbul’a Hazır Mısın?

Nike’ın gelenek hale getirdiği Run İstanbul 28 Eylül’de gerçekleşecek. İstanbul’un iki yakası arasında kıyasıya bir rekabete ev sahipliği yapacak koşu için kayıtlar devam ediyor. 212×216 konseptiyle tüm koşucuların davet edildiği 7 kilometrelik  Run İstanbul’a buradan kayıt olabilirsiniz.

21 Eylül’e kadar sürecek kayıtlar için öncelikle internet sitesinden başvuru yapmanız ve size gelecek yönlendirmelerle Nike mağazalarına giderek başlangıç kitinizi almanız gerekiyor. Kayıt ücreti yetişkinler için 40 TL, reşit olmayanlar ve öğrenciler içinse 20 TL olarak belirlendi. Sizden alınan kayıt ücretinin 10 TL’si ise Nike tarafından Atletizm Federasyonu’na bağışlanacak

Run İstanbul için geri sayıma başlamışken Eylül ayı boyunca katılabileceğiniz bir koşu takvimi hazırlamaya karar verdik. Bu koşu takviminden Türkiye çapında katılabileceğiniz koşuları ve kayıt linklerini görebilirsiniz.

Eylül Ayı Koşu Takvimi

7 Eylülİsmail Akçay Yol Koşusu / 10k / Balıkesir
7 Eylülİzmir’in Kurtuluşu Yol Koşusu  / 20k / İzmir
13 EylülBata Çıka Mud Race  / 5k / İstanbul
21 EylülEker I Run Koşusu / 15k / Bursa
21 Eylül – 13.Gazi Yol Koşusu  / 8k / İstanbul
27 Eylül – Frig Vadileri Ultramaratonu /100k – 60k – 42k -29k /Afyon
28 Eylül – Gurme Run / 6.2k / İstanbul
28 Eylül – Run İstanbul /7k / İstanbul

Eylül koşularına hazırlanmak için kısa bir zamanınız kaldı. Bu süre içerisinde eksiklerinizi gidermek için sitedeki koşu ürünlerine göz atmayı sakın ihmal etmeyin. Herkese başarılar;)

Run İstanbul’da fark yaratabilecek 10 spor ayakkabıyı sizler için derledik.

adidas Originals x Farm ile Tropik Bir Kış

Nike Air Max 2014-15 Sonbahar Kış Modelleri