in

“Rüzgâr Gibi Geçti”deki Özne Olmanın Sırları

Kış severler, kuzey yarım küreye hâkim griliğin tadını çıkarırken, yaz severler ise şafak saymaya devam ediyor ve yazın –bir şekilde- yaklaştığı gerçeğiyle teselli buluyor.

Tüm bu mevsimsel değişiklikler etrafımızdaki renklerle oynarken, bir konuda anlaşalım. Haftalar ilerledikçe üzerimizdeki kıyafetler bir bir incelmeye ve azalmaya devam edecek ve sonunda modern çağın dayattığı gerçeklerden biriyle yüzleşmek durumunda kalacağız: Fit görünme.

Ağustos böceği ile karıncanın o meşhur ve yürek burkan hikâyesini bilirsiniz. Ağustos böceği iseniz; Mayıs ayında tutuşacak ve diyetlerden diyetlere atlayacak, spor salonlarından çıkmayacak, koşu bantlarında sizi en çok gaza getirecek şarkıların arayışında olacaksınız. Yok, eğer hikâyedeki karınca iseniz; vücudunuza şimdiden yatırım yapmaya başlamışsınız demektir. Bu karda kışta sizi koşu yaparken ya da spor salonunun yolunu tutmuşken görünce ince ince gülenleri, birkaç ay sonra tekrar görmek için can attığınızı biliyoruz.

Şubat’ı da yarıladık, şimdi hem sağlığını koruma hem de havalı görünme zamanı. Spor öncesinde, sırasında ya da sonrasında havalı görünmek istiyorsanız, sizleri bu linke almak isteriz.

Havalar nasıl olursa olsun, rüzgâr gibi geçmeniz dileğiyle.

Peki, Bu Sene Olacak mı?

Željko Obradović’i Biraz Olsun Mutlu Etmek Elimizde