in

Şimdiye Kadar Yapılmış En Güzel Nike Kramponlar

Kramponlar, ayağınızdaki potansiyel gücün ortaya çıkmasını sağlar. Doğru ayakkabı ile topa vuruşunuz da top sürüşünüz de mükemmel formuna kavuşur. Şutlarınızın ve paslarınızın hedefi tutturması için kendi ayakkabınızı bulmalısınız.

Şimdi bugüne kadar yapılmış en güzel Nike kramponlardan bahsedeceğiz. Bu ayakkabılar aynı zamanda unutulmaz goller atılırken ünlü futbolcular tarafından giyildi. Tabii yazıya geçmeden önce siz Krampon Nasıl Seçilir? yazımıza göz gezdirmeyi sakın unutmayın!

Nike T90 Laser IV – 2011

nike-T90-Laser-IV

Bu ayakkabının sloganı “The perfect strike!” yani: Mükemmel vuruş. Nike T90 ile çekeceğiniz şutlar 2011 yılı teknolojisi ile büyüleyici bir hale bürünüyordu. Topa temas ve uyum mükemmelliği de sunan futbol ayakkabısı kısa sürede tüm futbolseverlerin hayalini süsler hale geldi.

Nike Tiempo Ronaldinho 10R – 2006

nike-tiempo-10r

Nike, Tiempo serisini duyurduğu zaman beklentiler oldukça yükseldi ve Ronaldinho için yapılan 10R tüm iyi yorumları topladı.  Ronaldinho’nun tarzını tamamlayıcı özellikleriyle futbolcunun hayranlarını da kalbinden vurdu! Barcelona’da oynadığı zamanlar Ronaldinho için altın yıllar denilebilir. İşte o altın yıllarda futbolcu Nike Tiempo giyiyordu.

Nike Mercurial Vapor III – 2006

nike-mercurial-vapor-3

Nike Mercurial Vapor III hızıyla fark yaratan futbolcular için kusursuz bir tercihti. Özel ve teknolojik devrimlerle üretilen Nike krampon, hafifliğiyle sıra dışı bir hissiyat yaratıyordu. Ayağınızla topa her dokunuşunuzu hissedebilir, şutlarınızı da çok daha kontrollü bir hale getirebilirsiniz.

Nike Magista Obra – 2014

nike-magista-obra

Nike, çoraplı kramponu Nike Magista Obra 2014 yılında piyasaya çıktı ve çoraplı futbol ayakkabısı algısı büyük oranda değişti. Futbolcuların top ile temasını en hassas seviyeye indiren Nike Magista Obra, bu özelliği ile birlikte bir de özel bir teknoloji ile ayakların ıslanmasını veya üşümesini engelliyor.

Nike HyperVenom – 2013

nike-hypervenom

Nike’ın krampon konusunda büyük bir üstünlük sağladığı T90 modelinden sonra en süper ayakkabı olarak Nike HyperVenom geldi diyebiliriz. Futbolculara oldukça farklı bir hissiyat sunan kramponlarla top sürmek kusursuz bir boyuta ulaşıyor çünkü ayakkabının üst kısmında arı kovanı yapısında bir tasarım bulunuyor. Neymar ve Drogba’nın da en sevdiği ayakkabılarından biri.

Nike Mercurial Superfly – 2014

nike-mercurial-superfly-iv-2014-1

Çoraplı bir başka tasarım olan Nike Mercurial Superfly, Cristiano Ronaldo’nun da tercihi oldu. Ronaldo bu ayakkabıları bir yıla yakın bir süre giydi ve bu süreçte de Yılın Futbolcusu ödülünü almayı başardı. Hızlı ve çok güçlü futbolcular için müthiş bir krampon!

Nike Tiempo Premier 94 – 2009

Nike-Tiempo-94

Tarihi sizi yanıltmasın, bu model hala Nike’ın favori kramponlarından biri olarak gösteriliyor. 94 yılında ABD’de gerçekleşen Şampiyonlar Ligi’nde yıldız oyuncuların eşlikçisi olan Nike Tiempo Premier 94, 2009 yılında adeta yeniden yaratıldı. Yumuşak deri dokusu, yaldızlı 94 baskısıyla retro ruhu yaşatan dili, koşu esnasında baskıyı azaltan ve tutuşu artıran konik dişleri ise performansı ve heyecanı bir araya getiriyor.

Nike CTR360 Maestri II – 2012

CTR360

Sahada kontrolü ele almayı sevenler için üretilen Nike CTR360 Mastri II, Nike’ın en başarılı serilerinden biri olarak anılan CTR360 ailesinin en popüler üyelerinden biri. Gelişmiş kontrolü, çekiş ve hafif konfor sunmak için yeniden yapılandırılmış bu model hem ıslak ve hem de kuru zeminlerde maksimum kontrol sunmak için yapıldı.

Nike Tiempo Legend VI – 2015

nike-tiempo-legend-6

Klasik tasarımla buluşan kalite; Nike Tiempo Legend VI’yı ancak böyle anlatabilirdik. Onu diğer modellerden ayıran ise vakumlanmış tabanı ve giyen herkesi sahada “hazır” hissettiren mikrofiber orta taban kafesi. Çünkü eskilerin bildiği bir şeyler her zaman var.

Performansınızı Arttıracak Basketbol Aksesuarları

Onu Dünyanın En İyi Atleti Yapan Ne? Serena Williams