Menu
in

Sonbahar/Kış Sezonunun En Çok Satanları

Sonbaharla birlikte mağazaların vitrinleri baştan sona yenilendi. Sizin de gardırobunuzu ve kendinizi yenileme zamanınız geldi. Peki yeni sezonda ne giymeli? Moda nereye gidiyor?

Sizler için Barçın Spor mağazalarında ve Barcin.com’da en çok satılan sezon ürünlerini derledik. İşte 2010 Sonbahar/Kış sezonunun en çok satanları…

Converse Chuck Taylor

Bir klasik hakkında ne söylenebilirse Converse Chuck Taylor için de onu söyleyebiliriz. Ne alacağınıza karar veremediğinizde bu ayakkabıdan bir çift alın, tarzı şaşmaz. Öyle olunca da hayranları ne yaz ne kış ondan vaz geçemiyor ve Converse Chuck Taylor sonbahar sezonunda Barcin.com ve  Barçın Mağazalarının en çok satanları arasına giriyor.

Converse Chuck Taylor As Core Ox

Yine Chuck Taylor, yine çok satan bir model… Herkesin içinde bir asi, ayağında bir Converse mutlaka olmuştur.

adidas Vanquish II

Sağlam ve esnek tabanı, topuğunuzu ve ayağınızın orta kısmını destekleyip daha az yorgunluk hissetmenizi sağlayan tasarımıyla tam bir koşu ve yürüyüş ayakkabısı olarak dizayn edildi. Günlük olarak da giyebileceğiniz bu ayakkabı EVA tabanı sayesinde çok hafiftir ve yürüyüş esnasında sizi yormaz.

adidas Kafira

Sade tasarımı ve karakteristik çizgileriyle gerçekten etkileyici tasarımın örneğini veren bir ayakkabı. Sonbahar sezonunun da en çok tercih edilen modellerinden biri olmasına şaşmamak gerekir.

adidas Samoa

Yeni sezon modellerinden olan Samoa’lar hem kadın hem erkek modeli ve cıvıl cıvıl renkleriyle sezonun en çok satanları arasında yerini alıyor.

Nike Air Toukol II Premium

Açık renk olmasına rağmen beyaz zemin üzerindeki kırmızı swoosh’un sadeliği ve şıklığıyla pek çok kişinin tercihi oldu. Keşke benim de olsaydı dememek için elinizi çabuk tutmakta fayda var.

Nike Capri

Hangi ayakkabıyı alacağı konusunda kararsız kalanlar için kurtarıcı niteliğinde bir model. Sade tasarımıyla herkesin beğenisini kazanması ve pek çok giysiyle de rahatlıkla giyilebilmesi sayesinde yeni sezon olmadığı halde en çok tercih edilenler arasına giriyor.

Nike Air Kallisto

Yere iyi tutunması sayesinde ıslak zeminde de giyilebilecek bu model ayrıca hafif yapısı ve Nike Air teknolojisiyle her adımınızda onu neden tercih ettiğinizi size hatırlatacak.

Puma Core Bonded

Ve tabii yazlıkların yavaş yavaş kaldırıldığı bu mevsimde dolaplarımızda bu tarz ürünlere yer açmanın vakti geldi. Puma Core Bond ceket, metalik rengi, sol göğsün üstündeki aslanı ve harika kesimiyle en çok satılanlar arasında yer almaya hak kazanıyor.

Barçın Mağazaları ve Barcin.com’un yeni sezonda en çok satılanlar listesi şimdilik bu kadar. Sonbahar/Kış 2010 modasını kaçırmamak, trendleri takip etmek isterseniz bu anahtar ürünlerden birini tercih edebilirsiniz. Size

Yorum Yazın

Exit mobile version