in

Spor Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Spor ayakkabı kullanıcılarının yaptığı en önemli yanlışlardan biri spor ayakkabılarını yanlış temizlemek. En sevdiğimiz şeylerin başında spor ayakkabıları çamaşır makinesinde temizlemek var. Çamaşır makinesinde yıkanan spor ayakkabıların gıcır gıcır olduğunu biz de kabul ediyoruz ancak bu işlem aynı zamanda spor ayakkabıları yıpratan hatta formunu bozan bir yöntem.

Çamaşır makinesinde yıkanan ayakkabıların tabanlarında eğilmeler, üst yüzeylerine dökülmeler ve yastıklamalarında bozulmalar meydana gelebilmektedir. Bazı bez spor ayakkabıları çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz ancak Barcin.com‘dan satın aldığınız ayakkabıların pek çoğunu makinede yıkamanızı tavsiye etmiyoruz. Zaten satın aldığınız ürünün kullanım talimatlarına birebir uymadığınız için doğabilecek arızalarda herhangi bir hak talep edemezsiniz.

Yapılan yanlışlara ve sorulan sorulara bakarak sizin için bir spor ayakkabı temizleme rehberi hazırladık. Youtube kanalımız için hazırladığımız eğlenceli video ile hem 90’ların eğlenceli atari günlerini hatırlayacağız, hem de spor ayakkabıları nasıl temizlememiz gerektiğini öğreneceğiz.

Yaşı İlerleyen Koşucular için Bir Tavsiye

Genç Koşuculardaki Kemik Kaybı Riski