in

Sportif Çocuklar İçin Yılbaşı Hediye Önerileri

Yetişkinler kadar çocukların da hediye beklediği yılbaşında, onları sevindirmek hem kolay hem de faydalı. Neden mi? Spor giydirilen çocukların hem harekete meyilli hem de yaşına uygun heveslere sahip olduğunu söylemiştik!

Çocuklara ayakkabı seçerken rahatlığının ön planda olması gerekiyor. Yetişkinlerin hem tarzıyla hem de rahatlığıyla tercih ettiği New Balance‘ın çocuk modeli küçük dostlarınızın yeni yılda tarzını yenileyecek.

Nike’ın efsane modeli Air Max’ı yetişkinliğe adım atmaya hazırlanan gençlere hediye ederek okulda tarz yaratmalarına katkıda bulunabilirsiniz.

Örümcek adam seven minik dostlarınız adidas Marvel Spiderman serisine bayılacaklar. Örümcek adamın klasik renkleri mavi ve kırmızıyı, örümcek ağ tasarımıyla birleştiren bu spor ayakkabı minik farklı adımlar yaratacak.

cocukayakkabi

adidas’ın okula dönüş serisinden Back to school mavi mont kışın spor tarzından ödün vermeyen gençler için güzel bir yılbaşı hediyesi olabilir.

Nike Dry Academy Track Suit FW16 Çocuk Eşofman Takımı, siyahı seven ve bir an önce yetişkinliğe adım atmak isteyen gençlerin tam tarzına uygun.

Lionel Messi hayranı çocuklar bu hediyeye çok sevinecek! Fermuarlı ve kapüşonlu bu ceket Messi armasıyla oldukça özel bir yılbaşı hediyesi.

cocukgiyim

Çift taraflı tasarımıyla kullanışlı spor bere, spor tarz polar boyunlukla birlikte mavi kamuflaj çanta tam anlamıyla kış konseptini yansıtıyor. Maviyi seven çocuklar daha da çok sevecek.

cocukaksesuar

Sporda 2016 Böyle Geçti – 3

Sporda 2016 Böyle Geçti – 4