in

Sportif ve Şık Siyah Beyaz Kombinler

Yeni trendler bizi bu sene siyah ve beyazın vazgeçilmez uyumunun kolları arasına bırakıyor. Herkesin gardırobunda olması gereken beyaz gömlek, siyah elbise klişesine yenilerini biz ekleyelim dedik. Artık her kadının dolabında en az bir siyah veya beyaz sneaker olmalı. Şimdi iddiamızı doğrulayacak kombin önerilerimize geçiyoruz. Siyah ve beyaz kullanarak yapabileceğiniz en sportif şık kombinler için sokağın sesine kulak veriyoruz.

Nike Air Max Thea

nike-airmax-thea-siyah-beyaz-kombin

Siyah-beyaz kombinlerde ilk aklımıza gelen ayakkabı Nike Air Max Thea. Daha önce 1 Air Max Thea 5 Kombin listemizde de favori görünümlerine yer verdiğimiz ayakkabının siyah ve beyaz modellerini ya da sadece beyaz modelini tercih ederek kombinlemeye başlayabilirsiniz.

adidas Superstar

siyah-beyaz-adidas-superstar-kombin

Sokağın en sevdiklerinden Superstar, sanki siyah beyaz kombinler için yaratılmış gibi. Klasik modele hareket kazandırmak isteyenler iki sezondur çok popüler olan 80’s Metal Toe veya beyaz Superstar modellerine göz gezdirmeli.

Reebok Classic

reebok-siyah-beyaz-kombin

Bir klasiğe en yakışan renkleriyle siyah ve beyaz Reebok Classic ailesine bu sene dengeyi sağlayan Split modeli de eklendi.

New Balance

FotorCreated

New Balance denilince aklımıza genelde renk paleti zengin modeller geliyor ama siyah-beyazın keskin hatları da ayakkabının etkisini güçlendiriyor. Spor bir siyah-beyaz kombine New Balance ile konforlu bir detay daha eklenebilir.

adidas Stan Smith

siyah-beyaz-adidas-stansmith-kombin

Gigi Hadid spor ayakkabıyı kombinleme konusunda gerçek bir uzman. Yani uzmanından ilham alarak Stan Smith’leri kombinliyoruz. Siyah-beyaz kombinler için klasik Stan Smith’in yerine üst yüzeyiyle fark yaratan yeni modellere de göz gezdirin.

Converse

siyah-beyaz-converse-kombin

Dolabınızda mutlaka bulunması gereken Converse’i kombinlerken aklınıza sadece kolej stili gelmesin. Cool tarzıyla maskülen kombinlerin baş kahramanı olan Converse, siyah-beyaz trendinin de baştacı.

Nike Free

nike-siyah-beyaz-kombin

Nike Black&White Koleksiyonu‘nda karşınıza çıkan yeni Nike Free TR ayakkabıları sadece egzersiz yaparken kullanmak haksızlık olur. Siz önce Nike Free TR ayakkabınıza karar verin ve en şık siyah-beyaz kombinizi hazırlayın.

Spor Yaparken Dinlenecek “Renkli” Düetler

Siyah Beyaz Yıllardan Günümüze Spor Modası