Menu
in

Sporun Siyah Beyaz Hali


Nike Kadın Koleksiyonu yeni sezonda hepimizin sevdiği siyah-beyaz renginden ilham alıyor. Daha keskin, daha net ve daha güçlü kombinler için önerilerimize göz gezdirin.

Nike Air Max Thea stili ve konforuyla kadınların gönlünü çoktan çelmişti. Siyah-beyaz uyumuyla stilinizi güçlendirecek Nike Air Max Thea spordan günlük yaşama kadar hep yanınızda olacak.

Sporda hareket özgürlüğü her kadının hakkı. Dri-FIT kumaşıyla spor boyunca kuru kalmanızı sağlayan Nike Pro Classic Bra, siyah-beyaz geçişleriyle motivasyon kaynağı olacak.

Yumuşak ve ter tutmayan Dri-FIT kumaşıyla Nike Legendary Eng Tidal Tight, antrenmanlarınızda maksimum rahatlık için tasarlandı. Kalça ve bacaklarınızı şekillendiren tayt tasarım detaylarıyla da siyahın gücünü ortaya koyuyor.

Her kadının vazgeçilmezi olan basic beyaz tişört Nike Top Graphic ile daha dinamik hale geldi. Nike swoosh bu sefer stilinize güç katan bir detay olarak karşımızda.

Hava şartları bizi durduramaz! Su geçirmeyen ama nefes alabilen teknolojisiyle Nike Hypershield Jacket, outdoor aktivitelerde performansınızı artırmak için tasarlandı.

Gerçek bir klasik olan Nike Heritage Tote, siyah-beyaz renkleriyle spor stilinizin en güçlü parçalarından biri haline gelecek.

Yorum Yazın

Exit mobile version