Menu
in

Tenis Meraklılarına Yılbaşı Hediye Önerileri

Spor giyimi bir yaşam stili olarak belirlemiş erkeklerin konfor ve sadeliği bir arada istediğini biliyoruz. Günlük yaşamın stresinden spor yaparak arınmak isteyen erkeklere özel olan adidas Barricade Club, tenis ayakkabısı, yürüyüş ayakkabısı ya da günlük kullanım için ideal bir kullanım olanağı sağlıyor. Ayakkabıdaki özel malzeme, burun bölgesindeki aşınmalara karşı dayanıklılık sağlıyor. Toprak veya sert zemin için de ideal bir ayakkabı bu.

Kadınlar için ünlü İngiliz modacı Stella McCartney tarafından tasarlanan diğer modelimiz ise yeni file saya ile maksimum rahatlık ve esneklik sağlarken, bootie yapısı ile de spor yaparken ayağa mükemmel destek olmayı hedefliyor. Hızlı hareketin çok önemli olduğu bu sporda ayak sağlığını korumak amacıyla maksimum nefes alabilirlik için özel geliştirilen file saya ile ayakta terleme meydana gelmiyor.

Maria Sharapova kortlara hazır dönecek diye Nike tercih edecekseniz Air Vapor Advantage’dan şaşmayın deriz! Kusursuz yastıklama ve dayanıklılığın yanı sıra darbe emici hafif tasarımı ve sağlam dış yüzeyiyle tenis oynamak için ideal.

Elastik bel bölgesi, taşıma kolaylığı sağlayan dikişli yan cepleriyle bu şort sadece kortta değil günlük kullanımda da bağımlılık yapar. Teri dışarı atarak kuru kalmanıza yardımcı olan ve vücut ısınızı dengeleyen ince, yumuşak, nefes alabilen kumaşıyla pişman etmeyecek bir hediye bu.

Hoodie ise maç sonunda kort kenarında sohbet etmeyi sevenler için ideal. Nem kontrolü uygulayan esnek yapılı Climalite teknolojili kumaşı sayesinde yoğun fiziksel aktiviteler esnasında üstün konfor da sağlar.

İsviçreli yaşayan efsane Roger Federer gibi cool olmak için bir Nike tişört yeterli. Polo yaka diye korkmayın doğal hareket açıklığı sağlayan yırtmaçlı tasarım ve koltuk altı eklentileriyle bu tişört tenis oynayanlar için ideal.

Kadın giyimde Nike Pure Skirt‘ten bahsetmeden olmaz. Süper yumuşak hissi spor stiliyle bu etek aynı erkek şortu gibi gündelik kullanımın da yükselen değeri. Sıkı gibi görünen elastik bel sayesinde maksimum hareket kabiliyetinin yanı sıra konforu da size sunuyor.

Tenis oynamanın faydalarını geçen ay size anlatmıştık.  Hafif ve dayanıklı olmasının yanı sıra üstün stabilite ve ekstra sert güç imkanı sunan Wilson raketle kortlara fırtına gibi girebilirsiniz! Tenis raket gripleri veya raket sapı bandı, raketi tutuşumuzu ve kavrayışımızı rahatlatarak tenis raketini daha iyi kontrol etmemizi ve daha net vuruşlar yapmamızı sağlar.

Hala bir hediye bulmadıysanız veya üstteki ürünler kalbinizi çalmadıysa sizin için maç sayısını atıyoruz. Unutmayın “havalı” olmak iyidir, birine havalı olma şansı daha iyidir, iyi alışverişler!

Yorum Yazın

Exit mobile version