in ,

Yeni Mercurial Superfly CR7 Işıl Işıl

Cristiano Ronaldo’nun imzası haline gelen Mercurial Superfly CR7 gözlerinizi alacak yepyeni modeliyle karşınızda. Ronaldo gibi bir yıldıza gönderme yapmak amacıyla bu kez ışıl ışıl parıldayan Mercurial Superfly Cr7, çok yakında satışa çıkmış olacak.

Nike tasarım ekibi yeni Mercurial Superfly CR7 için siyah rengi tercih etti. Ancak bu klasik rengi daha dinamik hale getirmek için ışıltı eklemeyi ihmal etmedi. Aslında bu ışıltılar ilhamını ayakkabıya ismini veren Ronaldo’dan aldı. Ne de olsa sahada oyunuyla ışıldayan bir yıldıza ışıl ışıl bir krampon yaraşır. Gün ışığında ve spotlar altında parıldayarak sofistike bir görünüm veren krampon böylece Cristiano Ronaldo‘nun göz alıcı performansına katkı sağlamış olacak. Mercurial Superfly CR7 özellikle hız için geliştirildi. Bu amaçla yüksek hızda bileği kitleyen uzun tasarımla beraber çıplak ayaklı koşu hissi veren Nike Flyknit teknolojisi bir arada kullanıldı. Nike Flyknit dokuması topa ve yere en yakın teması sağlayarak oyuncunun kontrollü bir oyun sergilemesine yardımcı oluyor. Ayakkabının karbon fiber tabanıysa yüksek hızda daha çevik hareketler için tasarlandı.

Hızlı oyuncular için bilekli olarak tasarlanan yeni CR7, bileksiz Mercurial Vapor X modeliyle de satışta olacak. Böylece oyunculara istediği bilek yüksekliğine karar vererek en doğru seçimi yapma imkanı sunulmuş oluyor. Şimdiden gözlerimizi alan kramponu sahada görmek için sabırsızlanıyoruz. O zamana kadar sizi fotoğraflarla başbaşa bırakalım.

Ürünü satın almak için tıkla>

Nike Sneakerboot Koleksiyonu

adidas = Pharrell Williams Koleksiyonu’na İlk Bakış