in

Nike Sneakerboot Koleksiyonu

Giderek soğuyan ve sertleşen havalar yüzünden spor ayakkabılarımızdan ayrı kalmamıza dayanamayan Nike, bu soruna bir çözüm bulan yeni koleksiyonuyla bizi tanıştırdı: Nike Sneakerboot.

Alışılagelmiş Nike modellerinin yeniden yorumlanarak kış şartlarına uygun hale getirilmesiyle ortaya çıkan Sneakerboot Koleksiyonu‘nda koşu, basketbol ve yürüyüş ayakkabılarının bota dönüşmüş versiyonları bulunuyor. Nike Sneakerboot modellerinin en önemli özelliklerinin başında su geçirmemeleri geliyor. Yani yağmur, kar demeden giyebileceğiniz bu ayakkabılar sizi sıcak ve kuru tutarken, reflektif özellikleriyle kış karanlığında kolay farkedilmenize yardımcı oluyorlar. Modellerin tamamında yüksek boğazlar ve kalın tabanlar dikkat çekiyor.

Nike Sneakerboot ayakkabılar değişken kış şartlarına uyum sağlayarak yağış, rüzgar, don gibi farklı hava durumlarında rahatlıkla kullanılabilecek kadar sağlam. Tabii sneakerboot modellerinin en çok ilgimizi çeken tarafı muhteşem tasarımları. Hemen farkedilmenizi sağlayacak Sneakerboot modellerine hızlıca göz gezdirelim mi?

Nike Air Max 90 Sneakerboot: 90’lardan kalma ikonik Air Max modelinin boyu uzadı. Air yazısı çok daha beirgin hale getirilen model zorlu kış şartlarında sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Nike Air Max 1 Sneakerboot: Klasiklerden Air Max 1, yanar dönerli Nike Swoosh logosu, su geçirmeyen üst yüzeyi ve yüksek boğazlı yeni tasarımıyla kış soğuklarına savaç açıyor.

Nike Lunar Force 1 Sneakerboot: Nike Lunarlon yastıklamasının rahatlığına, yükselen boğaz tasarımı ve su geçirmeyen üst yüzey eklendiğinde ortaya bu şahane Sneakerboot çıktı.

Nike Lunarfresh Sneakerboot: Renkli ve hafif Nike Lunarlon koşu ayakkabılarının kışa uyarlanmasıyla ortaya çıkan Nike Lunarfresh Sneakerboot, Nike Flywire teknolojisiyle daha sağlam ve elastik. Su geçirmeyen üst yüzeyi, bileği saran tasarımı ve agresif tabanıyla kış koşuları için hep sizin yanınızda.

Nike Dunk Sky Hi Snekaerboot:Dolgu tabanlar üzerinde yükselmek isteyen kadınların en beğendiği modellerden biri renk değiştiren Nike logosu, kapitone eklenmiş boğazı ve su geçirmez üst yüzeyiyle çoktan kışa hazırlandı bile.

Nike Roshe Run Sneakerboot: Zen kültürünün sadeliğinden ilham alan tasarımıyla tanıdığımız çıkan Roshe Run, ayak bileğinin üzerine kadar yükselen tasarımı ve su geçirmeyen üst yüzeyiyle karşımıza çıkıyor. Modelin karakteristik özelliği olan tek parça Phylon gövde tasarımı ise aynen korunuyor.

Sezonun en havalı Sneakerboot modelleri bu linkin ucunda;)

Nike 2014-15 Kış Koşu Koleksiyonu

Yeni Mercurial Superfly CR7 Işıl Işıl