in

Nike 2014-15 Kış Koşu Koleksiyonu

Nike koşu yapanlara özel olarak tasarladığı kış koleksiyonunu tanıttı. Kış aylarında açık havada koşmaktan vazgeçemeyenler için tasarlanan ürünler, hem özellikleri hem de tasarımlarıyla gözlerimizi kamaştırdı.

Nike soğuk havalar için ekstra ısı veren, hava alan, rüzgar ve su geçirmeyen reflektif ürünler tasarladı. Spor sırasında vücut sıcaklığını sizi terletmeden dengede tutmayı sağlayan koşu ürünlerinde Hyperwarm Flex teknolojisi kullanıldı. Bu teknoloji koşu ürünlerinin ince ama soğuktan koruyucu özellikte olmasına yardımcı oluyor. İsimlerinde “Flash” ibaresini gördüğünüz koşu ürünlerinin tamamıysa karanlıkta farkedilmenizi sağalayan reflektif ürünler. Uzun gece koşuları sırasında tercih etmeniz gereken reflektif ürünler arasında taytlar, spor ayakkabılar, ceketler ve yelekler bulunuyor. Yeni sezon koşu koleksiyonunda 360 derecelik reflektiflik özelliğine sahip ürünler de mevcut. Yani koşarken tek bir açıdan değil her açıdan farkedilebiliyorsunuz.

Kış demek rüzgar, kar ve yağmur demek. Ama bu hava şartları sizi durduramayacak çünkü kış şartlarına göre tasarlanan ürünlerin tamamı su ve rüzgar geçirmeyen türden. Ceketlerdeki saklanabilen kapşonlar ani hava değişimlerinde yardımınıza koşuyor. Koruyucu özellikleri artırılmış olmasına rağmen çok hafif olan koleksiyon sayesinde performanızı kaybetmeden antremanlara devam edebiliyor ve hareketlerinizde kısıtlama olmadan spor yapmanın tadına varıyorsunuz. Özellikle yağışlı ve soğuk havalarda koşmayı çok daha fazla motive edici bulduğunu söyleyen koşucuların sayısı az sayılmaz. Havalar soğuduğunda kapalı ortamlara kapanmak size göre değilse Nike’ın yeni ürünleriyle tanışmalısınız.

New Balance 2014 Sonbahar Kış Ayakkabı Modelleri

Nike Sneakerboot Koleksiyonu