in

New Balance 2014 Sonbahar Kış Ayakkabı Modelleri

Rahatlığıyla her sezon favorilerimizden olan New Balance, 2014 Sonbahar Kış sezonu için renkli ve dinamik modeller tasarladı. Yeni modellerinde canlı renklere yer veren markanın ağırlıklı olarak kullandığı renkler arasında yeşil, mor, gri, siyah, kırmızı ve mavi yer alıyor. Bu canlı renklere yakışan dinamik bir katalog yayınlayan marka, kış mevsiminin karanlık atmosferine ayakkabılarıyla renk katıyor.

New Balance ‘Gold’

New Balance 2014 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu‘nda favorimiz olan ‘Gold’ serisini mutlaka incelemeniz gerekiyor. Bu sezon çok moda olan altın sarısı renginden ilham alınarak tasarlanan ayakkabıların logo ve üst topuk kısımlarında altın sarısı rengi tercih edilmiş. Gold serisindeki ayakkabıların tamamı süet. Gri, lacivert ve hardal sarısı renkleriyle yeni sezon favorimiz olan seri, hızlı bir şekilde markanın en çok paylaşılan modellerinden olmaya başladı. Eğer özel serilerden hoşlanıyorsanız bu modelleri kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Kış mevsiminin zorlu koşullarına ayak uydurmanız için deri modeller de ihmal edilmedi. Kış soğuklarında rahatlıkla tercih edilen deri New Balance ayakkabılar sayesinde spor ayakkabılarınızdan hiç uzak kalmayacaksınız. Deri modellerde tercih edilen renkler ise gri, haki ve siyah.

Tıkla, satın al!

Converse ile Kış Kombinleri

Nike 2014-15 Kış Koşu Koleksiyonu