in

Converse ile Kış Kombinleri

Converse ayakkabıları kış soğuklarında kombinlemek zordur. Bu yüzden Converse ayakkabılarınızın kışlık montlarınız ve berelerinizle ne kadar iyi görüneceğini düşünememiş olabilirsiniz. Havalar çok yağışlı olmadıktan sonra ayakkabılarınızı rahatlıkla kullanabileceğinizi göstermek için sokaklardan beğendiğimiz kombinleri sizinle paylaşmaya karar verdik. Bu arada Converse’lerin kışın yağışlı havalarda bile rahatlıkla giyilebilecek deri modellerinin olduğunu da unutmayın!

  • Kışın en çok tercih edilen renklerin başında siyah geliyor. Simsiyah giyindikten sonra beyaz Converse ayakkabılarınızla çok karizmatik görüneceksiniz.
  • Süveter ve blazer ceket giymekten hoşlanıyorsanız kışın Converse giymeden nasıl duracaksınız bilemiyoruz.
  • Siyah bilekli Converse modelleri kış aylarının en çok tercih edilen ayakkabılarından. Bu kış yırtık skinny kot pantolonlarla ve salaş berelerle kombinleyebileceğiniz siyah Converse’lerden en azından bir çift edinmelisiniz.
  • Bu kış çok moda olan deri pantolon ve etekleri Converse ayakkabılarınızla kombinlemeyi denediniz mi? Deri etek ve pantolonları gündüz saatlerinde kullanmak zordur ama Converse ile kombinlediğinizde hem rahat etmenizi hem de şık görünmenizi sağlayacaktır.
  • Kalın kazaklar ve sweatshirtler Converse ayakkabılarla çok daha güzel görünmüyor mu?
  • Üzerinizden düşecek gibi görünen hırka ve paltoları şık aksesuarlar ve Converse ayakkabılarınızla kombinlediğinizde kış aylarının en tarz görünümlerinden birine kavuşacaksınız.

Her erkek hem de kadın modelleriyle çok geniş bir kitleye hitap eden Converse ayakkabıların modası hiç geçmeyeceğinden koleksiyon yapmaya çok uygundur. Her sezon farklı bir rengini alarak kombinlerinizi basit bir adımla farklılaştırabilirsiniz. Bizden bu kadar, siz ilham verici kombinlere göz gezdirin;)

Sahalarda Yıldızlaşmanızı Sağlayacak 9 Krampon

New Balance 2014 Sonbahar Kış Ayakkabı Modelleri