in

Converse 2014 Sonbahar Kış Ayakkabı Modelleri

Her sezon favorilerimiz arasında olan Converse 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu‘ndan ilk modelleri tanıttı. Bildiğiniz gibi klasik modellerini her sezonun trend renk ve desenleriyle güncelleyen markanın farklı modelleri için hazırladığı koleksiyonları bulunuyor.

Converse All Star Chuck Taylor, Jack Purcell ve Cons modellerinde yeni sezonda neler varmış beraber göz atalım mı?

Converse All Star Chuck Taylor

Markanın efsane modeli her sezon çıkan klasik renklerinin yanı sıra yeni desenleriyle sezona hızlı bir giriş yapıyor. Son dönemde önemli tasarımcılarla yaptığı iş birlikleriyle adından söz ettiren Converse’in yeni partneri DC Comics. 2014 Sonbahar Kış sezonunda bizi bekleyen Chuck Taylor modellerinde DC Comics’in efsane süper kahramanları yer alıyor. Batman, Superman, Wonder Woman, The Joker ve Justice League karakterlerini yepyeni ilüstrasyonlarla hayatımıza sokacak Converse ayakkabılar sınırlı sayıda üretilecek.

Converse Jack Purcell

Kışın favorilerimiz arasında olan Converse Jack Purcell modeline deri üst yüzey gerçekten çok yakışıyor. Markanın diğer efsane modelleri gibi çıktığı ilk günden beri  hayran kitlesini artırmayı beceren bu ayakkabılar özellikle spor şık giyinmekten hoşlananalara hitap ediyor. Gerçek deri üst yüzeyi sayesinde soğuklarda rahatça kullanılabilen ayakkabının kışlık bez modelleri suya dayanıklı olarak üretiliyor. Yani bez ayakkabı giyme zevkiniz kışın da devam etsin isterseniz, bu model tam size göre.

Converse Cons

Kaykay yapanlar için tasarlanarak günlük yaşama sızan Converse Cons ayakkabılar yeni sezonda bilekli modelleriyle öne çıkacak. Klasik Cons ayakkabılarda yeni sezonda öne çıkan renk paleti siyah, kırmızı ve beyaz.

Converse 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nu satın almak için tıkla>>

Selena Gomez adidas NEO 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Puma 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu