in

Puma 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Yeni sezona göz atmaya adidas NEO ve Converse 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu ile başlamışken Puma ile devam edelim dedik. Puma 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu için iki ayrı katalogla karşımıza çıktı. Sokak stilini vurgulayan marka yeni sezon kataloglarıyla gerçekten çok güzel bir iş çıkartmış.

Puma yeni sezon kataloğunda markanın ikonik logosu “Formstripe” ön planda. Logoların son dönemde artan gücünü düşündüğümüzde Puma’nın bu hamlesi gayet başarılı. Logoyu ön plana çıkartan klasik modellerini vurgularken yen Puma ayakkabılarda da Formstripe logosunu bolca göreceğiz. Sokakların sesini dinleyerek günlük kullanıma uygun modellerde sezonun moda renklerine yer veren Puma, blok renklerle çok canlı bir kış sezonuna hazırlanıyor. Sadece ayakkabılara özel olarak hazırlanan kataloğunda düz beyaz ve siyah renklerle karşımıza çıkan klasik modellerin yanı sıra pastel renklerin ağırlıkta olduğu yeni Puma ayakkabı modelleri de dikkat çekici. Ayakkabıları tamamlayan giyim ürünlerine yer verilen katalogdaysa yine sokak stilinin en beğenilen ürünlerinden olan Puma eşofman altları ve soğuk havaların kurtarıcısı olan fermuarlı ceketlere yer verilmiş.

Puma 65 yıllık deneyimiyle yarattığı klasik modellerini günümüze en iyi şekilde uyarlayarak yeni neslin seveceği hale getirmeyi çok iyi başarmış. Yeni sezonda sokaklarda eskisinden çok daha fazla Puma görmeye başlarsanız sakın şaşırmayın. Puma’nın muhteşem kış modellerini beklerken sizi yeni katalogla baş başa bırakıyoruz. Sakın kataloğa kendinizi kaptırıp yeni sezon ürünleri siteden takip etmeyi ihmal etmeyin. Barcin.com‘a her gün yeni ürünler eklediğimizi hatırlatmamıza gerek var mı?

Converse 2014 Sonbahar Kış Ayakkabı Modelleri

adidas Originals x Farm ile Tropik Bir Kış