in

Selena Gomez adidas NEO 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

adidas NEO ile Selena Gomez arasındaki işbirliği 2014 Sonbahar Kış sezonunda da devam ediyor. Daha önce Selena Gomez adidas NEO koleksiyonunu sizinle paylaşmıştık. Bu sefer kış aylarına özel olarak hazırlanan koleksiyonda yine spor günlük seçimler yapılmış durumda. Eylül ayından itibaren mağazalardaki yerini alacak koleksiyon Selena Gomez’in hitap ettiği genç kitlenin bayılacağı modellerle dolu.

Kış aylarında şehri ısıtacak modellerde öncelikle baskılar öne çıkıyor. Genç ve dinamik baskılar modellere dinamizm katıyor. Koleksiyonda kolayca kombinlenebilecek parçalara yer verilmiş. Böylece sıcak havaların serinlemeye başladığı Sonbahar aylarında üzerinize alacağınız hırka ve ceketleri kışın sizi sıcacık tutacak montlar, bereler ve atkılarla tamamlayabilirsiniz.

Aynı şekilde yaz sıcaklarında tek başına kullandığınızda sizi serin tutan etek ve elbiseler, kış sıcaklarında çorap ve hırkalarla buluşuyor. Selena Gomez’in zevkini yansıtan koleksiyonda kot pantolonlar, spor ayakkabılar, bere, atkı ve şallar, çantalar, etek, elbise, gömlek ve tişörtler yer alıyor. Yani adidas NEO tarzını beğenenler arasındaysanız tepeden tırnağa bu koleksiyondan giyinerek dışarı çıkabilirsiniz.

adidas 2011 sonbahar – kış koleksiyonu yazımıza linkten ulaşabilirsiniz.

Selena Gomez adidas NEO 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nu internetten satın almak için adresiniz> www.barcin.com

Nike Football Uygulamasıyla Oyunda Kal!

Converse 2014 Sonbahar Kış Ayakkabı Modelleri