in

adidas Fit Smart Fitness Bilekliğine Yakından Bakış

Bir süre önce giyilebilir teknolojilerin geldiği noktayla ilgili bir yazı paylaşmıştık. Önümüzdeki dönem damga vuracak giyilebilir teknoloji ürünlerinden en yenisi adidas’ın duyurduğu fitness bilekliği Fit Smart. adidas miCoach dijital fitness ekosistemini geliştirecek bu cihaz bileğinizde taşıdığınız bir fitness koçu olarak çalışıyor. adidas Fit Smart koşu, yürüyüş ve fitness çalışmaları sırasında hızınızı, aldığınız mesafeyi, attığınız adım sayısını ve harcadığınız kaloriyi ölçüyor. Gerçek zamanlı ölçüm yapan bileklik nabzınıza göre temponuzu ayarlayarak aktivitelerinizden maksimum fayda almanızı sağlıyor.

adidas Fit Smart fütüristik tasarımıyla bileğimizden hiç çıkartmak istemeyeceğiniz kadar güzel. 58 gram ağırlığındaki bilekliğin kullanıcı arayüzü sade ve oldukça basit. Şu an için siyah ve beyaz renkleri lanse edilen bilekliğin kayışları spor yaparken rahatsız etmeyecek yumuşak silikon malzemeden yapılmış. Fit Smart kullanımı kolaylaştırmak için egzersiz derecesine göre değişen ışıklı ve titreşimli uyarı sistemine de sahip. Farklı derecelere göre seviyesi değişen titreşimler ve rengi değişen led aydınlatmalarla egzersizleriniz sırasında gerçek zamanlı geri dönüş alarak seviyenizi gözden geçirebiliyorsunuz. adidas miCoach mobil uygulamalarıyla senkronize olarak hem performans kaydınızı tutan, hem de belirleyeceğiniz hedeflere göre size özel bir egzersiz programı çıkartabilen adidas Fit Smart, kişisel fitness koçunuz olmaya geliyor.

Şimdi herkesin aklındaki asıl soruyu cevaplayalım. adidas Fit Smart yeni sezonda Türkiye’de satışa çıkmayacak. Ama hemen ümidimizi kaybetmiyoruz ve beklerken Fit Smart’ın görsellerine yakından bakıp iç çekmeye devam ediyoruz 😉

Kevin Durant’ın Yeni Harikası KD7 Karşınızda!

2014 Dünya Kupası’na Damga Vuran Kramponlar (infografik)