Menu
in

Yeni Sezon Nike Kramponlar

Nike Mercurial Vapor Superfly II FG

Hız konusunda bildiğinizi unutun, mantığa meydan okuyun ve oyununuzla devrim yaratın…

Nike tarafından bu sözlerle tarif edilen Nike Mercurial Vapor Superfly II FG kramponlar; en ateşli ve hızlı sporcular için, en sağlam ve en hafif malzemeler kullanılarak tasarlandı.

Uyum sağlayan tutuş teknolojisi

Nike Mercurial Vapor Superfly II FG kramponun getirdiği en önemli yeniliklerden birisi uyum sağlayan tutuş teknolojisi. Maç esnasında değişen zemin şartlarına uyum sağlayabilme yeteneğine sahip bu krampon, oyunun ihtiyacına göre daha fazla tutuş ya da hızlanma imkanı sağlıyor. Tabanın ön kısmında yer alan dişler basınçla harekete geçiyor ve kendisini ihtiyaçlarınıza göre oyuna adapte ediyor. Gövdesinde Flywire teknolojisini ve sert cam-fiber kompozit malzemeyi bir araya getiren krampon, dikkate değer bir sağlamlığa ve hafifliğe sahip.

Flywire teknolojisinin avantajı

Nike Mercurial Vapor Superfly II FG’nin Flywire gövdesi, kramponun çok hafif olmasını sağlarken, ince yapısıyla oyuncunun topu daha iyi hissedip daha iyi kontrol etmesini sağlıyor.

Gövdede kullanılan esnek ve yumuşak bir malzeme olan TEIJIN sentetik deri, tutucu yapısıyla daha iyi top kontrolünü mümkün kılıyor. Nike Mercurial Vapor Superfly II FG, anatomik olarak tasarlandı. Özel tasarımı sayesinde ayağınızın şekliyle birebir örtüşür. Sanki krampon değil de ayağınızın bir parçasıymış gibi hissedersiniz.

Kıvrımlı dişler

Tabandaki dişlerin kıvrımları ve yönleri stratejik olarak yerleştirildi ve böylece hem hızlı bir koşu yaparken hem de abi dönüşlerde sizin hareketlerinize uyum sağlar.

Nike Mercurial Vapor Superfly II FG krampon, kısa çim sahalar için uygundur. Hafif ıslak  veya çok az çamurlu sahada da kullanılabilir.

Yorum Yazın

Exit mobile version