Menu
in

adidas 365 T-Top Erkek Spor Ceket

Yeni sezonla birlikte şık bir cekete ihtiyacınız olduğunu fark ettiniz ve spor giyinmekten de hoşlanıyorsunuz. O zaman bu ürün sizin için. Günlük giyimde ya da spordan sonra giyebileceğiniz adidas 365 T-Top Erkek Spor Ceket bu konudaki bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak.

CLIMALITE® kumaşı sayesinde teri vücudunuzdan uzaklaştırarak sürekli kuru ve rahat kalmanızı sağlar. Ceketin dik yakası hem rüzgarı keserek boynunuza doğrudan gelen soğuğu engeller hem de şık bir görünüm kazandırır. Nike Ceketin üzerinde bulunan yansıtıcı detaylar sizin görünürlüğünüzü artırarak gece ve gündüz açık alanlarda koşarken güvende hissetmenizi sağlayacak küçük ama önemli bir ayrıntı.

İki yanda da bulunan fermuarlı ceplere ne koyarsanız koyun koşarken düşürmezsiniz. Koşarken diyoruz; çünkü adidas 365 T-Top iki yanında ve omuzların çevresindeki özel dokulu kumaşıyla o kadar spor duruyor ki giydiğinizde içinizden durmadan koşmak geleceğine eminiz. Şehir dışında olsun, caddede olsun, okula giderken veya arkadaşlarınızla basketbol oynarken mutlaka üzerinizde görmek isteyeceğiniz bir ceket.

%100 Polyester interlock kumaştan üretilmiştir. CLIMALITE® özellikli bu kumaş fitilli dokusu sayesinde terlediğinizde teri vücudunuzdan uzaklaştırıp dış yüzeye taşır. Böylece teniniz kuru kalır.

Yorum Yazın

Exit mobile version