Menu
in

adidas “Battle Pack” Dünya Kupası Koleksiyonu

2014 Dünya Kupası resmi sponsoru ve malzeme tedarikçisi olan adidas, organizasyona özel yepyeni bir koleksiyon tanıttı. Geçtiğimiz aylarda tanıttığı adidas Samba Koleksiyonu’nu Dünya Kupası için yeniden yorumlayan markanın koleksiyonunda kramponlar, tişörtler, aksesuarlar ve spor ayakkabılar yer alıyor.

adidas, Dünya Kupası için yeni bir krampon modeli tanıtmak yerine vazgeçilmez dört krampon modelini makyajladı. adidas Predator, adidas Nitrocarge, adidas 11Pro ve adidas Adizero F50 sahalarda savaşmaya çoktan hazırlar. Brezilya’daki çetin mücadele için bölgedeki yerlilerinin kullandığı savaş boyalarından ilham alınarak tasarlanan kramponlar, siyah-beyaz renkleri ve farklı desenleriyle hemen dikkat çekiyor. Oyuncuların farklı oyun stillerinden ilham alarak tasarlanan desenler zafer, hız, cesaret, enerji ve kontrol gibi farklı özellikleri temsil ediyor. Şimdi bakalım Dünya Kupası için özel olarak tasarlanan adidas krampon modelleri nasılmış?

adidas Adizero F50: Dünya Kupası boyunca Lionel Messi, Karim Benzema, Arjen Robben ve Luis Suarez gibi yeteneklerin ayağında göreceğimiz adidas Adizero F50,turnuvanın en çok tercih edilen kramponlarından biri. adidas F50 Adizero, Hybridtouch üst yüzeyi sayesinde su geçirmeyerek her hava koşulunda hakimiyet sağlayabiliyor. Sahaların tozunu attırırken denge ve konforu bir arada arıyorsanız, sizin olayınız budur!

adidas Nitrocharge: Dani Alves ve Javi Martinez gibi sürekli hareket eden ve takımına enerji veren oyuncular için tasarlanan adidas Nitrocharge, yeni nesil bir tasarıma sahip. Ani dönüş hareketlerinde ayağı destekleyen ENERGYSLING ve koşu sırasında enerjinin daha uzun sürede tüketilmesine yardımcı olan ENERGYPULSE teknolojileriyle donatılmış krampon, oyunun hep zirvede devam etmesini sağlar.

adidas Predator: Her sahanın en az bir durdurucu güce ihtiyacı vardır. Bu yolda içgüdüleriyle hareket eden adidas Predator, ön kısmındaki kauçuk bantlar sayesinde ilk temasta topu durdurmayı amaçlar. Dünya Kupası boyunca Mesut Özil‘in ayağında göreceğimiz krampon,  geliştirilen tabanı ve çivi yerleşimiyle mücadeleye çoktan hazır.

adidas 11Pro: Dünya Kupası boyunca başta Philipp Lahm ve Frank Lampard olmak üzere oyunu kontrol eden oyuncular tarafından giyilecek adidas 11Pro, ultra hafif ve ultra yumuşak yapısıyla ayağa mükemmel uyum sağlıyor. Bir futbolcunun oyun boyunca ihtiyaç duyacağı konforu sağlayan krampon adidas’ın vazgeçilmezlerinden.

adidas 2014 Dünya Kupası kramponları için tıkla>>

Exit mobile version