in

adidas Mercury Pack İle Asla Kural Tanıma!

adidas Mercury Pack’i yepyeni bir reklam filmiyle tanıttı. “First Never Follows” reklam kampanyasının yıldızlarıysa Paul Pogba, Luis Suarez ve Mesut Özil.

Gümüş rengiyle ışıldayan Mercury Pack önümüzdeki günlerde sahada gözlerimizi almaya başlayacak. Reklam filminde gördüğünüz X16+ PURECHAOS ve X16+ PURECONTROL 2016 ilk kez UEFA Şampiyonlar Ligi finalinde giyildi. MESSI 16+ PUREAGILITY modeliyse ilk kez bugünlerde devam eden Copa America Centenario’da Leo Messi tarafından giyildi.

İnovatif tasarımsal yenilikleriyle karşımıza çıkan X16+ PURECHAOS modeli hız için yaratıldı. Suarez gibi hızlı ve çevik oyunculardan ilham alınarak tasarlanan model yepyeni teknolojilerde rakipleri yerle bir etmeye hazır. NON STOP GRIP (NSG) ve TECHFIT bağcık sistemiyle çorap gibi saran yapıdaki krampon, PURECUT SOCK SYSTEM ile bağcıkları gizleyerek geliştirilmiş aerodinamik etki sağlar. DYNAMIC TECHFIT COMPRESSION üst yüzeyiyle ayağı mükemmel sararak hızlı oyunculara avantaj sağlar.

suarez-mercury-pack

Dünyanın ilk bağcıksız kramponu olarak karşımıza çıkan ACE 16+ PURECONTROL, kusursuz bir uyum ve his için yaratıldı. Primeknit üst yüzey ve NON STOP GRIP teknolojisi her koşulda topla kusursuz temas sağlayabiliyor. PURECUT üst kısım göz alıcı bir yüzey sağlarken, hafif SPRINTFRAME üst düzey stabilite sunuyor. ACE 16+ PURECONTROL Mercury ilk kez EURO 2016’da Pogba ile sahalara çıkacak.

pogba-mercury-pack

MESSI 16+ PUREAGILITY adından da anlayabileceğiniz gibi ilhamını hızı ve çevikliğiyle meşhur Messi’den aldı. PURECUT iç bağcık sistemi topuk kilidiyle senkronize olarak en iyi uyumu ve durdurulamaz çevikliği yakalamak için tasarlandı. Hafif yapıdaki SPRINTFRAME, stabilite ve yüksek tutuş sağlar. AGILITYKNIT ise hafifliği ve gücü bir araya getirir.

messi-mercury-pack

Mercury Pack tasarımları oyuncuların hayallerinden, tutkularından ve yeteneklerinden ilham aldı. Dünyanın en iyi futbolcularının hayallerindeki krampona sahip olarak yeteneklerini daha iyi sergilemeleri için tasarlanan bu özel seri çok yakında Barcin.com ve mağazalarımızda satışta olacak.

mesut-ozil-mercury-pack

Yanlışlıkla Yarı Maraton Koştu

Julius Erving Hakkında İlginç Bilgiler – İnfografik