in

Bu Kış Kamufle Oluyoruz!

Bu kış etrafımızı saran kamuflaj modasına duyarsız kalmak pek mümkün değil. Aslında modası hiç geçmeyen kamuflaj desenler, 2015 kışında farklı renk alternatifleriyle daha da çekici hale geliyor. Bazen sporda, bazen sokakta tercih edilebilecek kamuflajlardan öne çıkanlara yakından bakalım mı?Yeni sezonun kamuflaj trendine hemen uyum sağlayan Nike, birbirinden çekici alternatifler sunuyor. Favori listemizin ilk sırasında yer alan Nike Tech Fleece Camo Sweatshirt, son günlerde Neymar ve Cristiano Ronaldo‘nun üzerinden düşmüyor. Nike Tech Fleece Camo Sweatshirt, hafif ama sıcak tutan teknolojisiyle öne çıkıyor. Kullanışlı ceplerine anahtarlarınızı, kartlarınızı ve günlük olarak yanınızda taşımanız gerekenleri atıp, tüm günü geçirebilirsiniz.

Bu sene takım giyinmek çok moda. Eğer senenin iki trendini birden yakalamak isterseniz Nike Tech Fleece Camo Sweatshirt ile almanız gereken ürün Nike Tech Fleece Camo Pantolon. Günlük kullanım için havalı bir alternatif olan pantolon, hareketlerinizi kısıtlamayan özel tasarımıyla öne çıkıyor. Dizlerindeki panellerle doğal hareketlerinizi engellemeyen ve yumuşacık kumaşıyla öne çıkan  Nike Tech Fleece Camo Pantolon, sezonun olmazsa olmazlarından.

Kamuflaj modasından nasibini alan adidas Superstar, yeni sezonda karşımıza özel deseniyle çıkıyor. Klasik adidas Superstar’a kamuflaj desen çok yakışmış. Eğer siz de adidas Superstar‘ı kamuflaj deseniyle görünce dayanamıyorsanız satın almak için acele edin;)

Kamuflaj desenine farklı bir alternatif getiren adidas Camo Tayt, hem sporda hem de günlük olarak giyilebiliyor.

adidas Camo taytı aynı desende bir sweatshirt ile tamamlamak da mümkün. Oversized adidas Camo  Sweatshirt, yeni sezona hava katanların başında geliyor.

Modernleştirilmiş kamuflaj deseni ve mavinin şahane uyumundan doğan Nike Tee Camo Futura tişörtü de unutmamak gerek.

Aperatif Koşularla Alışkanlığımı Değiştirdim

En İyi Gece Uykusu İçin Bunları İçin