in

En Renkli Çocuk Spor Ayakkabısı: adidas V Jog

Çocuklara ve bebeklere ayakkabı seçmek gerçekten zor iş. Hem onların rahat edeceği ayakkabıyı hem de enerjislerini yansıtacak rengi seçmek isterken arada kalmanız çok normal. Çocuklarınız için spor ayakkabı seçerken hem kaliteden hem de cıvıl cıvıl görünümden taviz vermek istemiyorsanız sizi adidas V Jog ile tanıştıralım.

adidas’ın en çok satan çocuk ayakkabılarından olan V Jog, vintage koşu ayakkabılarından esinlenilerek tasarlandı. Her sezon çocukların seveceği zengin bir renk paletiyle satışa çıkan ayakkabı, uzun süre kullanıma uyumlu ve dayanıklı bir model. Ayakkabı çocukların hareketlerini kısıtlamayan esnekliğe ve konfora sahip. adidas V Jog’un üst yüzeyinde nubuk ve sentetik deri kullanılıyor. Bu iki malzeme renk geçişlerini daha canlı gösteriyor.

adidas’ın klasik 3 çizgisi kontrast renklerde kullanılarak ayakkabının imzası haline gelmiş. adidas V Jog çocuk modelleri bağcıklıyken, bebek modelleri kolay kullanım açısından cırt cırtlı olarak tasarlanmıştır. adidas V Jog’un EVA orta tabanı hafif bir yastıklamayla konforu artırırken, kauçuk dış tabanı farklı zeminlerde güçlü bir tutuş sağlıyor.

adidas V Jog çocuk ayakkabılarını incelemek için hemen tıklayın>>

Nike Vomero 10’un Öne Çıkan Özellikleri

Kobe’nin Veda Turlarında Bu Hafta: All-Star