in

Kobe’nin Veda Turlarında Bu Hafta: All-Star

NBA’de yirminci yılını ifa eden Kobe Bryant’ın Kasım ayında açıkladığı sezon sonu emeklilik kararının ardından, konuk olduğu tüm organizasyonlar bu yaşayan Lakers efsanesini en iyi şekilde uğurlamak için sıraya giriyor. “Bizim buranın çocuğu” temalı duygusal 76’ers vedasıyla farklı bir faza geçen Kobe, vedalarında çıtayı daha da yükseltmek ise geçtiğimiz günlerde San Antonio Spurs’e düşmüştü. The Black Mamba’nın kendi potalarına vurduğu smaçları bile sansürlemedikleri video ile karakter gösteren Spurs organizasyonuna en güzel teşekkürü, o gece attığı 25 sayı ile yine Kobe vermişti.

37 yaşındaki Kobe, şimdi farklı bir vedaya hazırlanıyor. NBA sezonunu kasıp kavuran Stephen Curry’yi bile geride bırakarak 1.9 milyon oyla toplamda 18. kez All-Star seçilen Kobe, 14 Şubat gecesi tüm NBA camiasını Toronto’da selamlayacak ve sezonun formda yıldızlarından rol çalmaya çalışacak.

John Havlicek, Kareem Abdul-Jabbar ve Michael Jordan’dan sonra, 37 yaş ve üzeri All-Star olmayı başaran dördüncü oyuncu unvanına erişen Kobe, 4 kez de All-Star MVP’si oldu. Toplam 280 sayı ile All-Star tarihinin en skorer oyuncusu olma özelliğini de koruyan Kobe’ye veda turlarına siz de şu link üzerinden katılabilirsiniz.

En Renkli Çocuk Spor Ayakkabısı: adidas V Jog

Sevginin gücü adına!