in

Nike Vomero 10’un Öne Çıkan Özellikleri

Nike’ın en sevilen ve en iyi koşu ayakkabıları arasında olan Vomero’nun en yeni modeli Nike Air Zoom Vomero 10’un öne çıkan özelliklerini sizlerle paylaşacağız. Hızı ve konforu bir araya getiren bir model olan Nike Air Zoom Vomero 10 ile hoş bir koşu deneyimine ulaşmanız mümkün olabiliyor.

Vomero’nun bu kadar tutulmasının sebeplerinden biri, iç yapısının yumuşak olması ve ağırlık/konfor dengesini iyi tutturmuş olmasıydı. Yenilenen 10. versiyonda, daha da yumuşak ve hafif Lunarlon tabanıyla beraber ayağın topuk ve ön kısmına yerleştirilen Nike Zoom Air, hassas bir yastıklama sunuyor. Bu da kilometreler boyunca konforu garantiliyor. Nike Zoom Air birimi, koşucuya sağladığı ekstra destekle, tendonlara gelecek darbeyi asgariye indirerek daha yüksek hızlara ulaşmanıza imkan tanıyor. Eskisinden daha yumuşak hale gelen Lunarlon orta taban, ayak zemine değdiği andaki basıncı dağıtarak her adımınızı yumuşatıyor ve bir sonraki adımı daha verimli atmaya olanak sağlıyor.

Ayakkabının nefes alabilen hafif Flymesh üst yüzeyi, ayağı rahatsız etmeden yumuşak bir his veriyor. Tam hava geçirgenliği sağlayan gözenekli yüzey, sıcak koşullarda ayağın terlemesini engelliyor. Üst yüzeyde görebileceğiniz Flywire kablolar, bağcıklarla birleşerek fazladan destek sağlıyor.

Nike Air Zoom Vomero 10’un ayağın basınç şekline göre tasarlanan kauçuk tabanı, koşu sırasında her adımın daha etkili olmasına ve koşu formunun korunmasına destek veriyor. Ayakkabının tabanında göreceğiniz oluklar, daha fazla esneklik sağlayarak daha hızlı bir adım geçişi sağlıyor.

Kullanılan Flywire teknolojisinin bir özelliği de, koşu esnasında oluşan kayganlığı önlüyor olması. Adımlarınızı daha yumuşak geçişler ile atmanızı sağlayacak taban yapısına sahip Nike Air Zoom Vomero 10 Erkek Spor Ayakkabı, ideal koşu ayakkabısı özellikleri ile birçok koşucu tarafından tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Türkiye’nin uzman online spor mağazası Barcin.com’un sağladığı kapıda ödeme, kredi kartına taksit, tüketici dostu iade ve değişim avantajları ile Nike Air Zoom Vomero 10 Spor Ayakkabı‘ya sahip olmak isterseniz, ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Nike, ilk defa en hızlı ve en yumuşak teknolojilerini bir ayakkabıda buluşturuyor. Nike Air Zoom Vomero 10 Kadın Koşu Ayakkabısı da erkek modeli gibi, koşu ve diğer spor aktivitelerinizden üst düzey verim almanızı sağlarken, özellikle uzun mesafe koşularda ayaklarınızı mutlu kılıyor. 10. versiyonda yer alan Nike Zoom Air bölümü, daha hızlı hareket edebilmeniz için hemen tepki veren yastıklama sağlıyor. Tabanındaki hafif Lunarlon köpükle de her adımınızı yumuşatıyor.
Flymesh üst yüzeye sahip Nike Air Zoom Vomero 10 Kadın Spor Ayakkabı, size yumuşaklık, rahatlık ve nefes alabilirlik sunarken, Flywire kordonlarıyla da ayağınızın orta kısmını sarıyor ve ayağınızı destekliyor. Tabandaki kauçuk bant darbenin etkisini yumuşatıyor, ön tabandaki çekiş kalıbı ise adımlarınızın hem dengeli, hem de verimli olmasını kolaylaştırıyor. Hızlı, kolay ve güvenilir alışveriş imkanı sunan online spor mağazası Barcin.com’un kapıda ödeme, kredi kartına taksit avantajları ile tüketici dostu iade ve değişim imkanlarıyla Nike Air Zoom Vomero 10 Kadın Spor Ayakkabı’ya sahip olabilirsiniz.

Matt Damon Bile Yarı Maraton Koştu, Ya Sen?

En Renkli Çocuk Spor Ayakkabısı: adidas V Jog