in

Matt Damon Bile Yarı Maraton Koştu, Ya Sen?

Jason Bourne karakteriyle tanınan meşhur oyuncu Matt Damon da koşu camiasının içinde olduğunu yarı maratona katılıp tamamlayarak gösterdi.

Orange County Register’ın yayınladığı habere göre Damon ve eşi Luciana Barroso, Huntington Beach, California’daki Surf City Yarı Maratonu’nu geçtiğimiz Pazar günü tamamladılar.

Damon aslında yarıştan önceki gece Los Angeles’taki Directors Guild of America ödüllerine katıldığından, gece 2:00’ye kadar ayaktaydı ve koşuya katılıp katılmayacağına dair emin değildi.

“Bu sabah kararsızdım. Uyandım ve yarıştan haberi yok gibiydim. Eşim katılmayı istiyordu. Son birkaç haftadır şehir dışında çalışmaktaydım, bu yüzden ona hayır diyebilecek bir konumda değildim. Antrenman yapmamamıza rağmen bence iyi iş çıkardık.”

Barroso’nun yarış sonucu 2:13:40 görünüyor. Fakat Amerika’nın en tehlikeli tetikçisi veya uluslararası film yıldızı olan Damon, Orange County Register’a verdiği demeçte yarışı 2 saatin altında bir sürede bitirdiğini, sonra eşini bitiş çizgisinde beklerken diğer koşucularla özçekim yaptığını söyledi.

Gazete, internet sitesinde Damon’ın 148 mi, 146 mı, 140 mı olduğu belli olmayan göğüs numaralı bir fotoğrafını paylaştı. Yarış sonuçlarında 148 numarası bir kadına aitti ve 146 numara da 2 saatin üzerinde tamamlamıştı. Geriye sadece 140 numara kalıyor ki, 45 yaşındaki Damon olması gereken bilgi yerine, 1:58:05’te bitiren Santa Monica’dan Matthew Greenleaf yer alıyor.

Soyadı, Damon’ın rol aldığı Yetenekli Bay Ripley filminde Jude Law’ın Dickie Greenleaf karakterine bir referans olabilir. Gerçi Damon, antrenman yapmadığını iddia ediyorsa da, Jason Bourne’un tanıtım filmindeki dövüş sahnelerinde görülen üstsüz hali ve yarı maraton bitirme süresi tersini kanıtlıyor. Yine de CIA ve diğer uluslararası düşmanlarından daha hızlı koşup koşamayacağını görmek için bu yaza kadar beklememiz gerekiyor.

Polis Şefi 50. Maratonuna Hazırlanıyor

Nike Vomero 10’un Öne Çıkan Özellikleri