Menu
in

Hollywood Kadınları Sokakta

Çoğu kez seksi elbiseler ya da rollerindeki kostümleriyle hatırlıyoruz onları. Aklımızda sokakta da sanki askılı bir abiye ile dolaştıklarına kefil olabilecek denli bütünleştirmişiz Hollywood kadınlarını. Oysa onlar da spor giyinmek ve kendilerini hayatın ortasına özgürce atmak için fırsat kovalıyorlar.

İşte bazılarının spor halleri… Esinlenmek serbest!

Naya Rivera

Müzikal komedi dizisi Glee ile tanınan Naya Rivera… Genlerindeki Afrikalı, onun tarzının belki de en belirleyici özelliği. Bir haftasonu gezmesi için, gri tonu tercih etmiş. Gri V yaka sweatshirt ve aynı tonda eşofmanın altında siyah bir basketbol ayakkabısıyla her an koşmaya hazır gibi. Omzundaki siyah çantasının rengi ayakkabıya uysa da, çok klasik. Görmeyin!

O’nun gibi yüksek bilekli ayakkabıları seviyorsanız adidas Up ayakkabı modellerinden birini beğenebilirsiniz.

Malin Akerman

17 yaşında modelliğe başladıktan sonra sinemaya adım atan Malin Akerman… Perdede daha seksi kıyafetler içinde izlesek de, sokakta rahatlık ve görselliği aynı anda tercih edenlerden. Aslında bu stil onun kamuflaj stili! Genelde bisiklet yakalı bir sweatshirtü geometrik desenli bir jimnastik taytı ile tamamlıyor. Ayakkabıları ise üstten ziyade altı ile uyumlu her zaman. Spor bir omuz askılı çanta ve güneş gözlüğü ile tarzı tamamlıyor.

O’nun tarzını kopyalamak için sweatshirt modellerine göz gezdirebilirsiniz.

Kendall Jenner

Sinemanın güzel yüzü, güzel fiziğini ortaya koymak için spor tarzı daha elverişli buluyor! Taytla bacak fiziğini, pilates bluzuyla(!) da gövdesinin altını çiziyor! Yakın çevresinde ayaklarının genişliğiyle bilinen ünlü aktris, çoğu kez erkek spor ayakkabılarını tercih ediyor. Mavi-siyah ve gri kombinasyonunu ısrarla sürdürmeye çalışıyor. Çanta siyah, deri… Abiye!

Sadece sporda değil, tüm gün rahatlığı sürdürmek için taytlara göz gezdirin;)

Olivia Munn

Sokaklardaki en yaygın tarzlardan biri 80 doğumlu Munn’un üzerinde çoğu kez. Örülü saçları da rahatlık için! Kapüşonlu sweat olmazsa olmazı. Çünkü siyahla bütünleştiğinde kendine çok yakıştığını biliyor. Antrasit ve siyah tonları tercih ediyor. Bileklere hiçbir zaman yetişmeyen spor alt giysilerinden kalan açığı uzun spor ayakkabılarla kapatıyor. Siyah damla gözlüğü ve klasik deri çantasını bu tarza yakıştırıyor.

Karrueche Tran

Bir tenisçi şortu Tran’a yakıştığı kadar kimseye yakışmaz, diyordu ünlü tenisçi Serena Williams. Galiba haklı! Tran, adeta günlük hayatın kostümü kabul etmiş bu kısa şortu ve yaz boyu üzerinden çıkarmıyor. Nedeni gayet basit! Hem rahat hem seksi! Üst kısmı bazen göbeği açıkta bırakan tişörtler bazen de streç bluzlar ile tamamlıyor. Çoğu kez spor bir çanta ya da sırt çantası tercih ediyor. Ama bu sefer siyah deri çantası ile yakalanmış. Ayakkabı tercihi de sürpriz değil. Tenis tarzı spor ayakkabıları seçiyor.

Eğer siz de iddianızı havalı şortlarla göstermek isterseniz, mutlaka yeni modellere göz gezdirin;)

Yorum Yazın

Exit mobile version