in

Karlie Kloss, adidas Stella McCartney Koleksiyonu’nun Yeni Yüzü

Karlie Kloss sadece 23 yaşında bir süper model değil aynı zamanda gerçek bir sosyal medya fenomeni. 5 milyondan fazla Instagram takipçisi ve 1.7 milyon Facebook hayranı bulunan Kloss, giydiklerinden özel yaşamına kadar mercek altında olan isimlerden. Ancak Kloss bu durumu en iyi şekilde yönetenlerden biri. Zevkli bir stili olan disiplinli model aynı zamanda sıkı bir sporcu. Fit görünümüne bakarak spor yapması sürpriz olmasa da onun magazine en çok yakalandığı yerlerin başında spor salonları geliyor.

karlie-kloss-adidas-by-stella-mccartney-03

Bu kadar sporla iç içe olan Karlie Kloss yeni sezonla beraber tekrar karşımıza çıkıyor. Karlie Kloss, adidas by Stella McCartney 2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu‘nun yeni yüzü oldu. adidas by Stella McCartney markasının kendine meydan okuyan güçlü kadın imajına olan uygunluğu sebebiyle tercih edilen Kloss’un yayınlanan ilk görselleri bu iddiayı doğrular nitelikte.

karlie-kloss-adidas-by-stella-mccartney-02

Baskıların ve çizgilerin öne çıktığı yeni koleksiyonda siyah, mor, mavi ve gri tonları öne çıkıyor. Tüm egzersiz türleri için kadınlara özel olarak hazırlanan adidas Stella McCartney koleksiyonunda büstiyerden spor ayakkabıya kadar zengin bir ürün seçkisi bulunuyor.

karlie-kloss-adidas-by-stella-mccartney-04

Karlie Kloss’un tanıttığı adidas Stella McCartney Koleksiyonu önümüzdeki aydan itibaren stoklarda olacak.

Kadın Koşuculara Özel 5 Bilgi

İlham Veren Bir Atlet: Dai Greene