Menu
in

NBA’in En Ünlü Taraftarları

Spike Lee

Madison Square Garden’ı özel kılan şeylerden biri de o. New York Knicks maçına giderseniz değişmeyen tek şey ünlü yönetmenin olduğunu fark edersiniz. Takımın durumu ne olursa olsun Spike Lee saha kenarındadır ve Knicks için tezahürat yapar. Skordan bağımsız rakibe hakemlere bağırır. Onu en iyi Reggie Miller anlatır herhalde!

Jessica Alba

Eşi Cash Warren, bir dönem Golden State Warriors’da oynayan Baron Davis‘la yakın arkadaş olunca Alba da Oracle Arena‘da boy göstermiş. Warriors’un şaşalı yıllarında değil öncesinde taraftar olduğu için oldukça tutkulu. Kameraların onu göstermediği maç sayısı çok az.

Jay-Z

Semtinin takımına sahip çıkmanın bir seviye üstünü görüyoruz bu örnekte. Ünlü rapçi Brooklyn Nets‘in ortaklarından biri. Müzik en büyük tutkusu olabilir ama sporun da ondan eksik yanı yok. Sadece basketbol değil ABD’deki tüm spor müsabakalarında Jay Z’ye rastlamak mümkün.

Rihanna

Rihanna, NBA takımlarından LeBron James‘i tutuyor! Garip bir cümle olabilir ama ünlü şarkıcı LeBron, Miami Heat’de oynarken yıldız sporcunun maçlarını kaçırmıyordu. Şimdilerde de LeBron’un maçı neredeyse programına uyuyorsa “Kral”ı izlemeye gidiyor. Rihanna’nın bakışları her şeyi anlatıyor…

Leonardo Di Caprio

Lakers denince akla Jack Nicholson geliyor elbette. Lakers’ın yeni Jack’i için tek aday var: Di Caprio. Gençliğinde forma giyerek maçlara gelen daha fanatik Oscar’lı oyuncu artık saha kenarında sivil kıyafetiyle boy gösterip daha sakin durmaya çalışıyor.

Mark Wahlberg

Filmlerinde fark ettiniz mi bilmiyoruz bu kadar çok şehir vurgusu yapan az oyuncu var. Evet, Wahlberg Boston’lu ve onun için şehrinin spor takımları da bir yaşam biçimi. Sadece basketbolda Celtics’i tutmuyor. Beyzbolda lebron ve Amerikan futbolunda Patriots, Wahlberg’in olmazsa olmazları.

Selena Gomez

Vakti evvelinde Justin Bieber‘la Los Angeles Lakers maçlarında görünse de sıkı bir San Antonio Spurs hayranı. Maçları oyuncuların eşleriyle birlikte izliyor. İlginçtir bir dönem lehine bağırdığı Kobe Bryant‘ın son maçında da Spurs tribünde maçı takip etti.

Barrack Obama

Donald Trump‘a koltuğunu devretmeye hazırlanan Obama, tam bir spor tutkunu. Basketbol bu tutkunun en tepesinde. Chicago’dan Washington’a uzanan yolda Obama’nın Bulls hayranlığı hiç bitmedi. Öyle ki Beyaz Saray’da ne zaman bir NBA şampiyonunu ağırlasa açılış konuşmasında lafı bir şekilde Bulls’a getirdi. Warriors bir sezonda en az yenilen takım olarak onu ziyaret ettiğinde “Evet bu doğal çünkü koçunuz Kerr eski bir Bulls oyuncusu” diyerek herkesi güldürmüştü.

Genesis Rodriguez

Kübalı bir model anne ve Venezüelalı bir aktör babanın kızı Florida’da doğup bir de bu kadar güzel olunca şov dünyasında yer alıyor! Rodriguez, önemli filmlerde boy göstermedi ama Heat hayranları arasında en ünlü kesinlikle o.

Yorum Yazın

Exit mobile version