in

Nike Air Max 2015 Geliyor!

Air Max rahatlığından vazgeçemeyenlere güzel bir haberimiz var. Nike Air Max 2015 modeli Aralık ayı sonunda stoklarımızda olacak. Yeni Air Max’i yakından tanımak isterseniz kendisiyle karşılaşmadan önce biz size bazı özelliklerinden biraz bahsedelim.

Air hava yastıklamasıyla başta koşucular olmak üzere geniş bir hayran kitlesi yaratmayı başaran Air Max ayakkabılar 30 yıldır süren gelişimine devam ediyor. Nike Air Max 2015 yine cesur bir tasarımla karşımızda. Öncelikle tüm tabana yayılan Air Max yastıklaması sayesinde üst düzey konfor sağlıyor. Bu yumuşak yastıklama koşu sırasında oluşan baskıyı en aza indirerek konforlu bir koşu deneyimi yaşamanıza katkı sağlıyor. Hava tüpleri şeklindeki yastıklama ekstra esneklik sağlarken Waffle taban güçlendirilmiş yol tutuşu sağlıyor.

Yumuşak, konforlu ve ayağı tam saran yeni üst yüzey koşucuların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için özel olarak tasarlandı. İlk kez bir Air Max ayakkabıda karşımıza çıkan gözenekli üst yüzey sayesinde esnek, hafif, nefes alabilen dayanıklı bir destek sağlanırken ayakkabı eskisinden daha hafif hale gelmiş. Air Max 2015’te görür görmez dikkatinizi çekecek Flywire kabloları koşu sırasında gerekli desteği sağlarken ayağın hareketlerini gereğinden fazla kısıtlamıyor. Kısacası Nike Air Max 2015 dinamik fit özelliğiyle ayağın hareketlerine uyumlu bir şekilde destek sağlıyor. Ayakkabının arka kısmında göreceğiniz ekstra destekle ayak topuğu sabitlenerek ayakkabıyla ayağınız arasındaki bağlantı noktası kuvvetlendiriliyor.

Nike Air Max 2015 20 Aralık’tan itibaren mağazalarımızdaki yerini alacak. Air Max ailesinin en yeni üyesini koleksiyonunuza eklemek için biraz daha sabretmeniz yeter.

Nike Air Max 2015’i satın almak için>>

Nike 2015 İlkbahar Yaz Kadın Koleksiyonu

Sportiflere Hediye Önerileri